Головна Місто В Южноукраїнську відремонтовано дві автобусні зупинки – фото

В Южноукраїнську відремонтовано дві автобусні зупинки – фото

Автор ЮжБудНьюз

Довгий час автобусні зупинки на залізничній станції Южноукраїнська та біля автовокзалу залишалися в жалюгідному стані.

Мешканка міста Ніна Петрівна Казаченко прийшла до редакції газети «Контакт» і розповіла про те, як недавно добиралася з залізничного вокзалу, поскаржившись на поганий стан автобусної зупинки. У зв’язку з цим видання переадресувало прохання пенсіонерки керівництву «Юженергобуд».

У компанії швидко відреагували і буквально за кілька днів відремонтували зупинку.

Як повідомляє «Контакт», згодом Ніна Петрівна ще раз змушена була здійснити поїздку на поїзді. Повернувшись до міста, вона була приємно здивована, побачивши оновлену зупинку. Вона звернулася до редакції зі словами подяки «Южененергобуд»:

«Спасибі, що знайшли час і кошти для суспільно корисної справи – ремонту зупинки біля залізничної станції Южноукраїнська. Адже це обличчя нашого населеного пункту. За зупинкою у приїжджих складається перше враження про місто».

Згодом «Южененергобуд» розпочав ремонт зупинки біля автовокзалу на трасі. На даний момент ремонт завершено.

Результат можна побачити на фото або в реальності, приїхавши на залізничну станцію Южноукраїнська або зупинку біля автовокзалу.

Обидві зупинки повністю змінилися: раніше там були діри, протяги, а тепер ні дощ, ні град, не страшні. Замість поломаних лавок і сміття – чисті і затишні зупинки. Тепер мешканці та гості міста можуть комфортно і безпечно очікувати автобус.

Просимо всіх жителів Южноукраїнська дбайливо ставитися до відремонтованих зупинок, не смітити і не псувати їх зовнішній вигляд, адже це обличчя нашого міста. Всім приємніше перебувати в чистоті й затишку.

Нагадаємо, раніше голова об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) «Шевченко/6» Світлана Юдіна поділилася емоціями від отримання необхідних для ремонту матеріалів від “Юженергобуд”.

2 коментарі
1

Ще новини

2 коментарі

В Южноукраїнську з'явилися стильні вуличні вказівники – фото | YuzhBudNews 26.08.2020 20:11 - 20:11

[…] раніше «Юженергобуд» відремонтував дві автобусні зупинки в […]

Коментування закрито