Головна Місто Відкриття фотовиставки Богдана Грицевича

Відкриття фотовиставки Богдана Грицевича

Автор ЮжБудНьюз

“4 каньйони таємниць та мудрості” – під такою назвою розпочала працювати персональна виставка фотографій Богдана Грицевича. Урочиста зустріч відбулась, у п’ятницю, 18 червня, в музеї художника Кібрика міста Вознесенська.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск
куратор галереї “Гард” міста Южноукраїнська – Богдан Грицевич

Фотовиставку відкривав сам творець картин, дослідник історії каньйонів півдня України, оцінювач культурних цінностей, куратор галереї “Гард” міста Южноукраїнська – Богдан Грицевич. Також присутні були: міський голова м. Вознесенська Євгеній Величко; український історик, археолог, культуролог, літератор та почесний гість фотовиставки – Юрій Олексійович Шилов; співробітник, лектор, екскурсовод музею Кібрика Марина Ковальчук; директор художнього музею Кібрика м. Вознесенська Ованесіян Валентина Павлівна.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Глядачі насолоджувались яскравими виступами зразкового художнього колективу “Ніка” з Центра дитячої та юнацької творчості міста Южноукраїнська, яких запросили до урочистого відкриття фотовиставки.

Виставка була присвячена історії двох величних сакральних, історичних ландшафтів Гарда-стражника на річці Південного Буга та Екзампеї – священних шляхів та шляху небесних богів.

4 каньйони Миколаївської області – це справді унікальні та надзвичайні перлини в Україні. Тільки уявіть, що Ви подорожуєте по степовій Україні та раптом перед Вами відкривається справжній каньйон, який за своїми геолого-ландшафтними показниками можна порівняти з Великим каньйон річки Колорадо в США, тільки в мініатюрі. Місцевість аналогів якій немає у всій Європі. Ще Актовський каньйон часто порівнюють з Великим Кримським каньйоном.

Богдан Грицевич понад 5 років збирав знімки куточків природи в околицях Миколаївщини. Добірка його художніх фото викликає не тільки естетичне задоволення, а й відкриває нове бачення на знайомі кам’яні обриси.

Головною метою організаторів фотовиставки є залучити туристів до унікальної природи каньйонів та фітосистеми, таких як: альпінізм, рафтінг, екскурсії, наскельні скульптури. Забезпечити належне формування гідних великої культурної спадщини, спадкоємців – вільних і відповідальних громадян. Адже основний розвиток туризму та бюджет області пов’язаний, як правило, з унікальними подіями, присвяченими тільки до даної території – найбільшими ярмарками, фестивалями, народними святами будь-якими іншими подіями.
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

– Важливо привернути увагу міжнародної громадськості до того факту, що Україна є центром Європи не лише за географічними ознаками, а й одним із її історичних духовних осередків. Інвестиції в туризм це нові туристичні об’єкти, робочі місця, це потрібність міської інфраструктури: магазинів, кафе, готелів, магазинів і їх розширення, паркінг. Таксі наймані та орендовані автобуси для поїздок, це розвиток народних промислів і виробництво сувенірів, майданчик розвитку талантів, туризму у багатьох його видах, екскурсії, рафтинг, альпінізм. Це фестивалі та нові місця відпочинку і саме головне туристичний потік в тому числі освоєння республіканської траси.

Виставка працює у художньому музеї імені Є. А. Кібрика міста Вознесенська до 26 червня. Автор фотографій не тільки із задоволенням розповість про таємниці наших унікальних місць, а й може організувати екскурсію по пам’ятниках нашої природи на Миколаївщині.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск
Щодо екскурсії та виставки звертайтесь за телефоном +38 097 550 17 94 Богдан Грицевич.
2 коментарі
2

Ще новини

2 коментарі

В галерее «Гард» выставка и свадьба | YuzhBudNews 28.06.2021 19:51 - 19:51

[…] Читайте так же: Відкриття фотовиставки Богдана Грицевича […]

Коментування закрито