Головна Здоров'я Відділення нефрології та діалізу вже чекає на пацієнтів

Відділення нефрології та діалізу вже чекає на пацієнтів

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

Сьогодні Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня приймала гостей у довгоочікуваному відділенні нефрології та діалізу. Місцеві пацієнти з нирковою недостатністю дуже чекали цю життєво необхідну процедуру гемодіалізу. Відтепер, починаючи із сьогоднішнього дня хворі зможуть проходити необхідні процедури в Южноукраїнську, а не їздити щоразу до сусіднього міста Вознесенська.

Зараз у відділенні є все необхідне для приймання пацієнтів – затишні роздягальні з лавами, світла кімната відпочинку, діалізні зали обладнані кондиціонерами та укомплектовані ліжками з апаратами. Також є окрема кімната для пацієнтів з респіраторними захворюваннями.

Компанія-інвестор Fresenius Medical Care Ukraine доставила обладнання ще на початку вересня 2020 року. Медичний персонал та лікарка-нефролог проходили навчання за потрібною спеціалізацією та готові вже приймати пацієнтів з 10 лютого 2021.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс
Представник директор фірми “Fresenius Medical Care Ukraine” – Шурдук Роман Володимирович
Директор компанії “Кріотерапія – М” – Дзядович Наталія Олексіївна
Завідувач центру нефрології та діалізу Миколаївської обласної клінічної лікарні – Костиненко Татьяна Володимирівна 

Вартість однієї процедури становить 2034 гривні. Один пацієнт за рік повинен отримати 156 таких процедур. Витратні матеріали та лікування пацієнтів виділяється державною субвенцією на кожного пацієнта. Детальну інформацію щодо проведення терапії може надати сімейний лікар або нефролог. 

Адреса: м. Южноукраїнськ, вул. Паркова 3В, 3 поверх
Завідувачка відділення – лікар-нефролог – Сергієнко Анастасія Олександрівна
Контактний телефон відділення – (051-36) 4-63-03
Режим роботи: понеділок – п’ятниця з 8:00 до 16:00

При повному або частковому використанні матеріалів сайту обов’язковою умовою є наявність гіперпосилання не нижче першого абзацу «ЮжБудNews». Матеріали з позначкою «Реклама» публікуються на правах реклами, відповідальність за їх зміст несе рекламодавець.

Ще новини