Головна МістоЗаходи Відбувся благодійний обід “Святого Миколая”

Відбувся благодійний обід “Святого Миколая”

Автор ЮжБудНьюз

29 листопада на території храму Всіх святих українського народу УГКЦ о. Ігоря Ворони у місті Южноукраїнськ проходив благодійний обід «Святого Миколая».

За підтримки ПрАТ Юженергобуд, які надали продукти храму для щонедільного обіду на постійній основі. Отримали свій гарячий обід 60 потребуючих людей, для яких готує повар Микола Шевчук, на добровільних засадах.

«Зараз я на пенсії, але я завжди любив готувати різні страви. Допомогою храму, тому що мені це подобається, я з великим задоволенням готую, меню ми обговорюємо заздалегідь, плануємо аби тільки приходили, у нас їжі достатньо», коментує пан Микола.

Допомогли в приготуванні та роздачі їжі міські депутати Денис Кравченко, Жанна Кривіцька, а також парафіяни храму: пані Валентина Богомазова і пані Тетяна Шаповал.

«Нас спонукала загальна ідея разом з храмом зробити просто один благодійний обід. Спробували, організували і у нас вийшло. Пізніше після переговорів з о. Ігорем і керівництвом «Юженергобуда» вирішили, що у нас вистачить сил і засобів організовувати щонеділі благодійний обід. В місті дуже багато людей які потребують такої підтримки, особливо під час холоду. Я наполегливо працюю над питанням пошуку активних діячів та закликаю до реалізації благодійних діл для міста. Та вже є небайдужі підприємці»,- розповідає міській депутат Кравченко Денис.

На обід була смачна та поживна гречка з м’ясною підливою та салатом із квашеної капусти, хліб і гарячий чай з лимоном.

Важливо!!!
Щонеділі після Літургії з 10.30 до 12.00 відбуватиметься благодійний обід «Святого Миколая» для потребуючих по вул. Набережна Енергетиків 22.
За підтримки ПрАТ «Юженергобуд».


Надайте цю інформацію людям, які зараз в скруті та цього потребують.

З етичних міркувань – фотозйомка відвідувачів не буде здійснюватися!

Ще новини