Головна Місто Відбувся бій легенд боксу Тайсона та Джонсона – молодшого

Відбувся бій легенд боксу Тайсона та Джонсона – молодшого

Автор ЮжБудНьюз

У Карсоні (штат Каліфорнія) в ніч з 28 на 29 листопада на арені в Лос-Анджелесі відбувся виставковий поєдинок двох легендарних боксерів Майка Тайсона і Роя Джонса-молодшого. Поєдинок завершився нічиєю.

Про це повідомило Суспільне

Бій мав статус виставкового, а тривалість раунду була скорочена з 3 до 2 хвилин. Крім цього, обидва учасники отримали потовщені рукавички. Тайсон та Джонс вже вікові боксери, їм обом вже за 50 років. Утім, вони провели на ринзі весь 8-раундовий поєдинок.

Один з трьох суддів нарахував нічию (76-76), другий – перемогу Джонса (80-76), а третій – перемогу Тайсона (79-73). Таким чином, бій завершився внічию. За бій Тайсон повинен отримати гонорар у сумі 10 мільйонів доларів. А от його суперник – 3 мільйони доларів. Більша частина грошей піде на благодійність.

Майк Тайсон не виходив на ринг з 2005 року, коли програв Кевіну Макбрайду. На його рахунку – 50 перемог і шість поразок.

Рой Джонс пішов з рингу у 2018 році, він провів 76 боїв і виграв 66 з них. В останньому поєдинку Рой здолав Скотта Сігмона.

Ще новини