Головна МістоЗаходи Відбулися чергові виїзди волонтерів на деокуповані території Херсонської області

Відбулися чергові виїзди волонтерів на деокуповані території Херсонської області

Автор Анна
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.
Волонтери Южноукраїнської громади кожного дня опрацьовують близько тисячі звернень, домовляються про закордонні постачання та завантажують автомобілі, що везуть їжу, ліки, амуніцію, квадрокоптери і тепловізори у місця, де тривають активні бойові дії.
  • Лицарі Колумба української греко-католицької церкви разом з Отцем Ігорем днями відвідали захисників Півдня (Херсонщина) з гуманітарною місією. Захисникам привезли два телевізори для дронів «43» та «50», харчові продукти, бутельовану воду, овочі та смаколики.

Також 70 продуктових наборів, 500 буханок хліба, 12 паків з водою та 6 баулів з одягом для волонтерів, які відновлюють тамтешні бомбосховища.

“Дякуємо парафіянам за продукти і фінанси для придбання овочів, родині Приходьків за телевізор «50» і продукти, жертводавцям з Німеччини на телевізор «43», родині Гринів, власникам магазину Відеосвіт (Гусєвим) і всім іншим добродіям, хто спричинився до поїздки. Також підприємству ПрАТ “Юженергобуд” за постійну допомогу і підтримку. Нехай Господь береже нашу Україну і наших захисників”, – зазначив настоятель храму О. Ігор

  • Всупереч постійним обстрілам з боку рф та небезпечну дорогу найсміливіші депутати-волонтери Южноукраїнської міської ради Жанна Кривицька, Антоніна Ананченкова спільно з волонтерами БФ “Берегиня Південь” за підтримки ПрАТ “Юженергобуд” відвезли чергову партію гуманітарної допомоги (продуктовий набір) у Чорнобаївку та Білозірку Херсонської області.

З транспортом допоміг ПрАТ “Юженергобуд”, який усіма своїми ресурсами намагається підтримувати військових та волонтерів.

  • Також нещодавно благодійний фонд “Берегиня Південь” відвіз та передав допомогу одному з госпіталів Одещини, а саме: візки; милиці; реабілітаційний тренажер; фіксувальні бандажі для кінцівок завдяки постійній підтримці з Фінляндії.

Читайте актуальні події, цікаві факти, свіжі новини міста Южноукраїнська та України на нашому сайті ЮжБуд_News
Запрошуємо вас доєднатися до зручного месенджера та слідкувати за сторінками:

Читайте також:

Ще новини