Головна МістоЗаходи В Южноукраїнську відбулось відкриття експозиції «Ми йшли до тебе, Незалежність!» – фото

В Южноукраїнську відбулось відкриття експозиції «Ми йшли до тебе, Незалежність!» – фото

Автор ЮжБудНьюз

Сьогодні, 20 серпня, у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею відбулось відкриття експозиції «Ми йшли до тебе, Незалежність», яку було приурочено до Дня Державного Прапора України та 29-річниці Дня незалежності України.

У рамках заходу проходили:  презентація третьої збірки поезій Сашка Кучеренка (Обрій) – «Бусол» (абревіатура від “бережу український світ од лиха”); виступ лауреата всеукраїнського фестивалю “Пісні, народжені в АТО” Федора Зосімова; музичне привітання від ГО «Бугогардова Січ Українського козацтва»; виставка картин місцевих художників.

Глядачі тепло сприймали вірші та пісні у  виконанні Олександра Кучеренка. Поезія Сашка за тематикою та настроєм здебільшого патріотична, а от за формою досить різнопланова. Мова барвиста й багата.

«Глядачі/слухачі чудово сприйняли мою поезію та пісні, які я виконував під гітару. Глядач виявився вдячним і зацікавленим, а отже потребував такої атмосфери і такої творчості, справжньої, живої, просякнутої життям, любов’ю до рідної землі, хоча і з нотками гіркоти за втраченими побратимами», – зазначає сам поет. Під час заходу відбулася автограф-сесія, під час якої він підписав збірки бажаючим.

Пісні Федора Зосімова «Злива» та «Пам’яті Сергія Горобця» довели присутніх до сліз. Патріотичності заходу додав марш української армії «Зродились ми великої години» у виконанні козаків.

Несподіванкою стала прем’єра вірша Руслана Клименка «Пам’яті Ярослава Журавля», який загинув 13 липня 2020 року поблизу смт Зайцеве.

Серед гостей була присутня Марія Ачкасова, молода та талановита художниця. Вона презентувала свої роботи, серед яких картина «Українське ДНК».

Крім цього, всі охочі могли переглянути роботи Владислава Ачкасова, Зиновія Кравця, Сергія Колпакова, Максима Бівола.

«Вражень море – після офіційної частини присутні перейшли до активного спілкування, відчувався енергетичний фід-бек», – зазначає Сашко Кучеренко.

“Ще один чудовий та важливий день. Щиро дякую за всі щирі теплі слова, що казали присутні в музеї… Ми працюємо та зберігаємо історію для наших нащадків. З прийдешнім святом, щасливої долі всім, мирного неба над головою, бережіть себе та ваші родини”, – поділилася враженнями від заходу директор музею Зореслава Клименко.

Захід пройшов у душевній атмосфері живого, творчого спілкування та з дотриманням карантинних вимог. 

Фото: Зореслава Клименко

Нагадаємо, «Юженергобуд» надав меблі для офісу Громадської організації “Южноукраїнська міська організація ветеранів та учасників антитерористичної операції”.

Ще новини

1 коментар

Коментування закрито