Головна Безпека Відбулось нагородження міського формування з охорони громадського порядку міста Южноукраїнськ

Відбулось нагородження міського формування з охорони громадського порядку міста Южноукраїнськ

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Вчора, 16 квітня 2021 року, пройшло урочисте нагородження громадського формування з охорони громадського порядку міста Южноукраїнськ.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Вшанували медалями, посвідченнями та почесною грамотою за співпрацю в охороні громадського порядку, значний внесок в боротьбі зі злочинністю в місті Южноукраїнськ та з нагоди 20-річчя від дня створення заохоти.

Трудовий колектив “Юженергобуд” посприяв в придбанні нагород за сумлінну співпрацю, високий професіоналізм та активну допомогу у контролі безпеки громадського порядку під час проведення заходів міста Южноукраїнська.

Нагороджували: міський голова Онуфрієнко Валерій Васильович, міські депутати Денис Кравченко, Жанна Кривіцька та керівник громадської організації Дікусар Андрій.

“Нагородження було присвячено 20-річчю від дня створення охорони громадського порядку. Ми віддячили та нагородили найактивніших учасників нашої організації. Пишаємось, що в нас є такі люди, які здатні добросовісно підтримувати порядок нашого міста та служити народові України”, – коментує Андрій Дікусар

Нагородження проходило із суворим дотриманням обмежень. Зокрема, всі учасники перебували у захисних масках.

Ще новини