Головна МістоЗаходи “Від бабусі з любов’ю” – декупаж крашанок до Великодня

“Від бабусі з любов’ю” – декупаж крашанок до Великодня

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Милосердя, людяність, співчуття, взаємодопомога — під таким лозунгом працюють волонтери Червоного Хреста.

Одним з основних напрямків діяльності Южноукраїнської міської організації “Товариства Червоного Хреста України” є надання медико-соціальної допомоги соціально-незахищеним верствам населення. Допомога надається працівниками патронажної служби вдома або у центрі, де є кімната медико-соціальної необхідної допомоги.

В центрі Червоного Хреста, 21 квітня, проводили творчий майстер-клас для бабусь, де вони мали нагоду навчатися робити декупаж крашанок до Світлого Великодня. Подібні творчі роботи для бабусь так само необхідні, як і для дітей. Чаювання і душевна бесіда, увага, яка робить бабусь по-справжньому щасливими.

“Для бабусь чудова можливість зробити власноруч гарну річ. А ще – приємно провести час: поговорити зі знайомими, поділитися хвилюваннями, посміятися та відчути підтримку. Вони активно допомагають нам, особливо шити захисні маски. Ми з ними спілкуємось майже кожен день, підтримаємо та допомагаємо. Весь декупаж зроблений руками бабусь, подаруємо відділенню комплексної реабілітації дітей з інвалідністю”,- коментує голова організації Світлана Михайлівна

На постійній основі волонтери та співробітники цієї організації обслуговують самотніх людей похилого віку, інвалідів війни та праці, учасників Великої Вітчизняної війни та тих, хто потребує допомоги.

Підтримаймо творчих мешканців міста Южноукраїнська!

Захід проходив з дотриманням усіх карантинних норм.

Ще новини