Головна Місто Ветерани з Южноукраїнська здобули перемогу всеукраїнському турнірові з міні-футболу

Ветерани з Южноукраїнська здобули перемогу всеукраїнському турнірові з міні-футболу

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.
Южноукраїнські футболісти 6 серпня в місті Подільськ Одеської області взяли участь у Всеукраїнському турнірі на підтримку Збройних сил України з міні – футболу серед ветеранів віком 45+. Повідомила Федерація футболу Подільського району на сторінці у ФБ.

В турнірі зустрілися три команди ветеранів: ФК «Тинь» м. Южноукраїнськ Миколаївська область, ФК «Фрегат» м. Первомайськ Миколаївська область, ФК «Айсберг» Куяльницької сільської ради Подільського району Одеської області.

На початку турніру команди хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих захисників та мирних жителів України у війні з рф.

Упродовж всього турніру на майданчику панувала атмосфера дружби та поваги між спортсменами й командами. І це не дивно, адже ветерани завжди показують приклад любові до футболу та поваги до суперника.

За результатами змагань перемогу в турнірі впевнено здобула команда ветеранів з м. Южноукраїнська, а місця розподілились наступним чином:
  1. ФК «Тинь» м. Южноукраїнськ;
  2. ФК «Айсберг» Куяльницька сільська рада;
  3. ФК «Фрегат» м. Первомайськ.
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.
ФК «Тинь» м. Южноукраїнськ Миколаївська область

Виграла найсильніша команда, а перемогла дружба та всі учасники турніру, адже виходити на поле і грати з таким азартом та насолодою у футбол на п‘ятому десятку життя – це вже насолода для кожного.

По завершенню турніру відбулася урочиста церемонія нагородження учасників та призерів. Кращі гравці нагороджені були грамотами та цінними призами. Кубок «Золотий м’яч» було вручено директору ТМ «Айсберг» Любові Терп’як та директору ТМ «Злата Прага» Миколі Царану.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.
Фото: facebook

Пам’ятною футболкою від Южноукраїнська був нагороджений Михайло Сильчук, директор ДЮСШ Куяльницької сільської ради. Почесною Грамотою Федерації футболу України відзначена директорка ТМ «Айсберг» Любов Терп’як.

Турнір організовано та проведено ДЮСШ Куяльницької сільської ради, ФФ м. Южноукраїнська, ГС «Федерація футболу Подільського району» за фінансової підтримки ТМ «Айсберг» та ветеранів футболу.

Турнір проведено з обмеженнями відповідно до вимог воєнного часу.

Читайте актуальні події, цікаві факти, свіжі новини міста Южноукраїнська та України на нашому сайті ЮжБуд_News
Запрошуємо вас доєднатися до зручного месенджера та слідкувати за сторінками:

Читайте також:

Ще новини