Головна МістоЗаходи Весняне сонце у віконця від “Юженергобуд”

Весняне сонце у віконця від “Юженергобуд”

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Активна діяльність підприємства ПрАТ «Юженергобуд» та місцевих депутатів неодноразово підтверджували прагнення підвищити добробут свого рідного міста. Благодійними вчинками, вони допомагають, тим хто цього потребує.

Раніше до трудового колективу ПрАТ«Юженергобуд» звернувся з проханням про допомогу батьківський комітет 7-А класу загальноосвітньої школи №4 міста Южноукраїнськ. У суботу, 13 березня, були привезені та замінені старі вікна на металопластикові та нові двері. Також були надані необхідні будівельні матеріали: 30 мішків стартової та фінішної шпаклівки, фарба для панелей, шпалери.

Ініціативно допомагають у формуванні списків, підвозу і розвантаження матеріалів, депутати міської ради – Денис Кравченко, Дмитро Мірошник, Жанна Кривіцька, Людмила Рибакова та Антоніна Ананченкова.

«Усе, що обіцяє “Юженергобуд” завжди виконує. Ми звертались, щоб нам допомогли у ремонті класу. У нас такі страшні вікна, їх потрібно міняти, а таких коштів у нас немає, вікна старі з відкриття школи ще, небезпечні. Робітники “Юженергобуда” оперативно встановили нові металопластикові вікна та нові двері у кабінеті. Стало дуже затишно та світло. Дякую “Юженергобуду” від батьків та учнів 7-А класу за величезну надану допомогу», – коментує мама учня Катерина.

Крім цього, були також замінені старі вікна на нові металопластикові вікна у 8-Г класі загальноосвітньої школи №4 міста Южноукраїнськ.

Ще новини