Головна Місто «Ваші звернення – нам не байдужі!»

«Ваші звернення – нам не байдужі!»

Автор ЮжБудНьюз

ПрАТ «Юженергобуд» своїми благодійними справами довели – при належному бажані проблеми містян можливо вирішити!

Жителі будинку Набережна Енергетиків № 21 звернулись з проханням до колективу «Юженергобуд» надати допомогу будівельними матеріалами, які планують використати для проведення ремонтних робот та благоустрою прибудинкової території.

«Наше молоде ОСББ «Набережна Енергетиків № 21» тільки нещодавно утворилось – 07.10.2020 р. Ми маємо великі плани по благоустрою нашого будинку, але ж і великі є питання по забезпеченню розвитку ОСББ. Просимо «Юженергобуд» надати допомогу у вигляді будівельних матеріалів»,- йшлося у зверненні жителів будинку.

Та довго чекати не довелося: до молодого ОСББ «Юженергобуд» оперативно завіз усі необхідні будівельні матеріали та поштові скриньки для під’їзду. Також для благоустрою прибудинкової території привезли: лавки – 12 шт., урни – 12 шт., пісок, відсів.

«Ми вдячні за допомогу Дмитру Анатолійовичу та Денису Кравченко, воїну АТО, ООС. Під Вашим керівництвом «Юженергобуд» зарекомендував себе, як підприємство, якому не байдужі проблеми міста»,- коментує голова ОСББ А. Кислиця.

В «Юженергобуді» зазначають, що отримують звернення кожен день: «Телефонують, надсилають електроні листи, ми з великим бажанням готові допомагати тим, хто цього потребує! Давайте будувати громаду разом!»

Ще новини