Головна МістоЗаходи В Южноукраїнську триває виставка сучасної японської каліграфії Neo-Calliigraphy

В Южноукраїнську триває виставка сучасної японської каліграфії Neo-Calliigraphy

Автор Anna
ЮмжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

У приміщенні ПК “Енергетик” в картинної галереї “Гард” з 18 вересня 2021 року працює персональна виставка сучасної японської каліграфії “Ієрогліф року, традиції Японії” та Neo-Calliigraphy. Представлено 15 робіт, в яких автор створив унікальний стиль, поєднав фундаментальність, канони японської традиції та сучасну новаторську передачу творчого задуму.

Організатори виставки: Миколаївське просвітницьке товариство японської культури “Татікадзе” та Южноукраїнська картинна галерея “Гард”. Ініціював та допомагав у підготовці персональної виставки Вітковський Олег Валерійович, президент Миколаївської обласної федерації Сіммей-до карате та куратор галереї “Гард” – Богдан Грицевич.

На урочистому відкритті виставки Neo-Calliigraphy Галина Зінов’єва куратор виставки, популяризатор японської культури, її обрядів і звичаїв продемонструвала майстер-клас по зображенню, малювання ієрогліфів. Порадував гостей показовий виступ майстерності Айкідо від тренера Євгена Сандула та вихованців школи Айкідо ММПТЯК «Татікадзе». Всі учасники виставки мали змогу приміряти на себе різні кімоно та спробувати справжній японський чай.

На виставці представлені твори Райрю (Богдана Пархоменка), молодого українського каліграфа, який постійно проживає в Японії, який докладає зусиль для популяризації японської культури в Україні. Входить до 33 найкращих художників України. Райрю вивчив каліграфію у видатного японського каліграфа Морімото Рюсеки, твори якого експонували в Україні декілька років тому, та більше ніж у 20-ти країнах світу, у тому числі Бразилії, Франції, Німеччині та ін.

Стиль Райрю Проджект, як і стиль Морімото Рюсекі, базується на канонах класичної японської каліграфії, втілює свободу думки та дії імпровізації та втілення творчих задумів. У творах, які експонуються поєднується майстерність та інноваційні дизайнерські ідеї, які наближають сучасну японську каліграфію до глядача.

Галина Зінов’єва куратор виставки, популяризатор японської культури

“Щоб картини заряджали енергією глядачів, то енергію потрібно туди вкласти”

РАЙРЮ ПРОДЖЕКТ

У художника виникла ідея створити таку роботу, в якій не можливо встановити чітких граней між ієрогліфом та його мальовничим виглядом, щоб глядач не сприймав роботу візуально, а сконцентрувався на її значені. У своїх творах замість туші використовує клей і кольоровий пісок. Автор сам його фарбує та сортує за розміром, а рами для картин витесує власноруч.

  • Виставка Neo-Calliigraphy вже була представлена у галереях Києва, Хмельницькому художньому музеї, Миколаївському обласному художньому музеї ім. В.В. Верещагіна та Вознесенському художньому музеї Є.А. Кібрика.

Тож усім, хто захоплюється Японією та її культурою – чекаємо на Вас в картинної галереї “Гард” ПК “Енергетик” м. Южноукраїнськ. Вхід вільний.

Богдан Грицевич +380975501794

Запрошуємо всіх, буде цікаво та дуже несподівано!

Читайте також про виставку “Сучасна японська каліграфія” Neo-Calliigraphy

Також всі найсвіжіші новини Ви зможете знайти:

📲 Telegram https://t.me/yuzhbud

📲 Viber https://invite.viber.com/…

📲 Instagram https://www.instagram.com/yuzh_bud_news/?hl=ru

📲 Facebook https://www.facebook.com/YuzhBudNews.01

*При повному або частковому використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є наявність гіперпосилання не нижче першого абзацу «ЮжБудNews». Матеріали з позначкою «Реклама» публікуються на правах реклами, відповідальність за їх зміст несе рекламодавець.

Ще новини