Головна МістоЗаходи В Южноукраїнську пологове відділення №1 відновило свою роботу

В Южноукраїнську пологове відділення №1 відновило свою роботу

Автор ЮжБудНьюз
ЮмжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

Одним з пріоритетних напрямків діяльності лікарні є охорона материнства і дитинства. Це безпечна вагітність, безпечні пологи, і збереження здоров’я народжених дітей.

Щорічно КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня» проводить планову дезінфекцію та проведення поточних ремонтів у пологовому виділенню №1, та оновлюють медичне обладнання. В цьому лікарні також допомагають благодійники підприємства ПрАТ “Юженергобуд” та небайдужі.
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.
фото: facebook

Допомога пологовому відділенню Южноукраїнська від ПрАТ «Юженергобуд»

Тож, з 19 жовтня в КНП «Южноукраїнській міській багатопрофільній лікарні» пологове відділення відновило свою роботу.

Так, під час планового закриття у вересні – жовтні цього року в пологовому відділенні було проведено низку ремонтних робіт. Зокрема:

  • Душова кімната (заміна віконного та дверного блоку, заміна облицювальної плитки на стінах та на підлозі, встановлено душові кабіни та сантехніка, трубопроводу водопостачання);
  • Санітарна кімната (пристосована для мало мобільних груп населення та заміна дверного блоку, санітарно-технічні та електротехнічні прилади, трубопроводу водопостачання);
  • Клізмова кімната (заміна облицювальної плитки на стінах та на підлозі, заміна дверного блоку).

Також у наступному 2022-му планують відремонтувати обидва зали. 

В пологовому будинку активно проводяться ремонтні роботи та оновлюються санітарні приміщення з метою створення належних умов для надання спеціалізованої медичної допомоги на сучасному рівні.

Ще новини