Головна МістоЗаходи В Южноукраїнську грамотами та подяками відзначили учасників АТО/ООС

В Южноукраїнську грамотами та подяками відзначили учасників АТО/ООС

Автор ЮжБудНьюз

У п’ятницю, 21 серпня, в Южноукраїнську з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України заступник голови Южноукраїнської міської організації «Воїни та ветерани АТО» Олександр Шмідько та мер міста вшанували  пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України покладенням квітів до пам’ятного знаку «Незламні духом». 

Почесними грамотами виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради, Подяками Южноукраїнського міського голови учасників АТО/ООС відзначили за високий професіоналізм, особисту мужність при виконанні бойових завдань, героїзм, виявлений у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України, вагомий внесок у військово-патріотичне виховання молоді та з нагоди відзначення 24 серпня 2020 року Дня Незалежності України.

Серед тих, хто отримав подяку, – учасник АТО/ООС Денис Кравченко.

“Я розпочинав свій бойовий шлях старшиною першої артелерійської батареї артелерійського дивізіону 406 окремої артилерійської бригади. У зону АТО потрапив у 2017 році, у грудні”, – розповідає Кравченко.

За його словами, перший бойовий досвід отримав під Авдієвкою. Друге відрядження було у 2019 році .

“Це була Волноваха, тяжкий напрямок. Працювали над укріпленням фронту, тримали 80 км лінії фронту. Багато позиції. Підтримували вогнем, підтримували наших морпіхів”, – згадує військовий.

До АТО жив у Німеччині, у Бремені. Мав хорошу роботу. Однак ситуація в Україні не давала йому спокійно жити за кордоном. У серпні 2016 року Денис повернувся в Україну і через два місяці пішов служити.

Нагадаємо, 20 серпня у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею відбулось відкриття експозиції «Ми йшли до тебе, Незалежність», яку було приурочено до Дня Державного Прапора України та 29-річниці Дня незалежності України.

2 коментарі
2

Ще новини

2 коментарі

В Южноукраїнську згадали полеглих захисників України - фото | YuzhBudNews 29.08.2020 14:41 - 14:41

[…] Нагадаємо, 21 серпня, в Южноукраїнську з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України грамотами та подяками відзначили учасників АТО/ООС […]

В Южноукраїнську згадали полеглих захисників України - фото | YuzhBudNews 29.08.2020 15:40 - 15:40

[…] Нагадаємо, 21 серпня, в Южноукраїнську з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України грамотами та подяками відзначили учасників АТО/ООС. […]

Коментування закрито