Головна МістоЗаходи В Южноукраїнському ліцеї відбувся Всеукраїнський конкурс майстерності

В Южноукраїнському ліцеї відбувся Всеукраїнський конкурс майстерності

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

В місті Южноукраїнськ, 24 листопада, в професійному ліцею відбувся Всеукраїнський конкурс майстерності “WorldSkills Ukraine” закладів професійної освіти Миколаївській області за компетентністю “Зварювальні роботи”.

Це наймасштабніші змагання з робітничих професій, що проводяться для учнів, студентів та молодих працівників. Вперше конкурс WorldSkills Ukraine було проведено у 2016 році. З того часу, він став невід’ємною частиною української системи освіти та молодіжного життя. В Южноукраїнському ліцеї подібний конкурс проходив вперше.

Організатори разом зі спонсорами змагань ТОВ «Судноремонтне підприємство Парус» та “Миколаївський тепловозоремонтний завод” підготували спеціальні робочі місця для проведення конкурсу. Зварювальний апарат у кабінці, електроди, пластини та дотримання усіх правил безпеки — в таких умовах вісім людей взяли участь у конкурсі майстерності зі зварювальних робіт.

Зі слів директора “Паруса” Сергія Бурковця, на проведення конкурсу витратили понад 30 тисяч гривень.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.
Директор ТОВ «Судноремонтне підприємство Парус» – Сергій Бурковець

Учасниками Всеукраїнського конкурсу “WorldSkills Ukraine” стали учні Южноукраїнського та Вознесенського професійного ліцею.

Учасниками конкурсу серед майстрів – стали майстри виробничого навчання закладів міста Миколаєва, Южноукраїнська, Вознесенська та Первомайська.

Майстери ремонтного цеху зі зварювання ВП ЮУАЕС

Серед конкурсантів була майстриня з виробничого навчання Южноукраїнського ліцею Олена Арпентій. Жінка має десятирічний стаж практики зі зварювання.

Із завданнями допомагали експерти з ліцею та майстер ремонтного цеху зі зварювання ВП ЮУАЕС. Оцінували конкурсантів члени журі. Підтримати молодих професіоналів можна було через онлайн-трансляцію на YouTube каналі. Теплі побажання вони отримали навіть від Президента України Володимира Зеленського.

Підтримали учасників та гостей заходу своїми виступами:

Народний художній колектив “Адажіо” – з піснею “Місто” та Зразковий художній колектив “Ніка” – з танцем “Голос води”.

Читайте також:

Ще новини