Головна МістоЗаходи В Южноукраїнську почали демонтувати павільйони “Альянсу”

В Южноукраїнську почали демонтувати павільйони “Альянсу”

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Сьогодні, 2 лютого, згідно з рішенням відповідної комісії, відбувся демонтаж павільйонів торговельного комплексу «Альянс» напроти «Сільпо», які були встановленні незаконно.

Річ у тому, що підприємець А.М. Сербіна самовільно, без паспортів прив’язки, встановила ще три павільйони. Власника тимчасової споруди було неодноразово попереджено про незаконну установку та отримувало відповідні приписи, на які ніяк не реагувала.

А поки що працівники КП СКГ павільйони почали демонтувати частинами.

Зібралося чимало людей проконтролювати демонтаж, зокрема – депутати міськради, міська голова Валерій Онуфрієнко, заступник начальника відділу містобудування та архітектури Христина Ічанська, представники юридичної служби, підприємці, громадяни міста та ті, які протестували проти демонтажу споруд.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Відповідно до Правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку міста Южноукраїнська, демонтаж встановлених тимчасових споруд та будь-яких конструкцій здійснюють у випадках самовільного розміщення тимчасової споруди, конструкції, недотримання вимог паспорту прив’язки при її встановленні та в разі закінчення строку дії та анулювання паспорту прив’язки, інших дозвільних документів.

Читайте також: Демонтаж торгівельних точок на пр-ті Незалежності

Ще новини