Головна Будівництво В Южноукраїнському ліцеї №4 завершили реконструкцію мережі теплопостачання

В Южноукраїнському ліцеї №4 завершили реконструкцію мережі теплопостачання

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск
У місті нарешті завершили реконструкцію мережі теплопостачання у Южноукраїнському ліцеї №4 (колишня ЗОШ №4), яка була розпочата ще у жовтні минулого року.

Оскільки опалення ліцею спочатку провадилося від будинку на просп. Незалежності, 18. Це створювало навантаження на обох споживачів, тому тепла не було ані в навчальному закладі, ані в будинку.

Портал новин ЮжБуд_News, ще в січні намагався розібратися в цій ситуації, адже скаржилися батьки школярів, що в закладі дуже низька температура, і кожного року одне й те саме.

Понад 10 років в ЗОШ №4 проблеми з опаленням.

Чи буде цьому край?

Попри воєнний стан, компанія ТОВ “Ресурстехнобуд” завершила реконструкцію теплових мереж, розпочату ще у листопаді 2021 року.

Наразі ліцей має незалежну наземну систему опалення, яка вже підключена до діючої тепломережі №4а (в районі будинку № 9 по бул. Шевченка). Стару систему опалення демонтувати не планують, вона залишається резервною у разі надзвичайних ситуацій. Вартість реконструкції – 28 213 52,32 грн.

Тепер навчання проходитиме більш у комфортних умовах, ліцей до опалювального сезону готовий, залишилося перемогти, щоб учні мали мирне небо над головою!


Читайте актуальні події, цікаві факти, свіжі новини міста Южноукраїнська та України на нашому сайті ЮжБуд_News
Запрошуємо вас доєднатися до зручного месенджера та слідкувати за сторінками:

Читайте також:

Ще новини

Залишити коментар