Головна Новини В Україні житло для переселенців будуватимуть із сонячними панелями

В Україні житло для переселенців будуватимуть із сонячними панелями

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

Україна готує проєкт разом з НАК «Нафтогаз» будівництво житла з сонячними панелями для переселенців в рамках «Велике будівництво» у 2021 році. Про це стало відомо на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Інфраструктура».

“Житло для переселенців — це частина програми “Велике будівництво”, готуються матеріали. Окремо до програми підключений “Нафтогаз”. Ми будемо будувати, пропонувати формат повністю з сонячними панелями, батареями. Програма «складна», але в цьому році її мають представити», — сказав президент.

До того ж, заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко заявив, що в Україні паралельно з дешевою іпотекою на житло запустять фінансовий лізинг для окремих категорій громадян.

Запустити фінансовий лізинг планують для медиків, військових, поліцейських, педагогів, а також, імовірно, для переселенців. За словами Тимошенка, у першому півріччі 2021 року влада планує запустити фінансовий лізинг під 5%.

Проєкт «Велике будівництво» — масштабна розбудова якісної інфраструктури України.

Це дороги та школи, дитячі садки, центри екстреної медичної допомоги та стадіони. Основна задача проєкту в 2020 році — будівництво чи реконструкція 6,5 тис. км доріг, 142 шкіл, 117 дитсадків, 212 відділень екстреної медичної допомоги, 570 медичних амбулаторій, 122 спорткомплексів по всій країні. 

Як будували дороги по всій країні — відео

Ще новини