Головна МістоЕко-будні В Україні відзначають День туризму

В Україні відзначають День туризму

Автор ЮжБудНьюз

Сьогодні, 27 вересня, в Україні відзначають День туризму. Його офіційно почали відзначати з 1980 року, для розвитку туристичної галузі, зміцнення відносин між країнами і підвищення доходів країн і світової економіки в цілому.

Це свято не тільки працівників туристичних агентств, готелів і музеїв, екскурсоводів. Його відзначають всі, хто хоч раз в житті подорожував, причому не тільки в далекі країни, а й брав участь у походах по місцевих визначних пам’ятках, відпочивав в наметах, співав пісні під гітару біля вогнища або відвідував музеї. Тобто це свято кожного з нас.

Вчора в похід відправилися журналісти редакції «ЮжбудНьюз». Ми спустилися в нацпарк «Бузький гард» по скельному масиву (біля профілакторію «Іскра).

Унікальна природа нашого міста, чудові люди, які приїхали з Миколаєва та області, а також екскурсовод, він же організатор змагання «Відпочивай активно» Філін Віталій Михайлович. Багато наметів, пахне їжа з багаття, усміхнені люди і свіже повітря – все створювало настрій походу. Що може бути краще?

Цей захід – 46-е змагання зі спортивного туризму «Пам’яті товариша» – 2020. Програма заснована на принципах навчання самостійного життя і виживання в природних умовах.

В рамках програми під керівництвом інструкторів проходили змагання:

1. Мотузковий курс. Навчання вузлів, їх видам і способам в’язання.

2. Навчання спуску зі скелі за методом Дюльфера.

3. Скелелазіння.

4. Спортивні ігри, тімбілдінг.

В кінці всіх змагань на учасників чекала смачна вечеря, а після – творчий вечір, «бардівські» пісні під гітару, багаття і затишні розмови. Всі ділилися враженнями від заходу.

Туристичне агентство «Відпочивай активно» міста Миколаєва дякує профспілці в особі Миронової Віри Андріївни і трудовому колективу «Южененергобуд» за допомогу, надання продуктів, мотузки на 100 м. і генератора.

«Ми проводимо ці змагання вже давно. Досить були відомі свого часу, зараз ми намагаємося знову розворушити людей, щоб приїжджали до нас, тому що місця чудові. Зараз у нас на змаганнях працює 4 дистанції, абсолютно різнобічні – це водні перешкоди, елементи рятувальних робіт, командна робота на скелях, особиста робота. Всі дистанції різні і вимагають різних рівнів підготовки. У нас є дитячі команди, дорослі. Хотілося, щоб розвивалися скелелази і альпіністи, щоб більше уваги приділялося екології», – зазначила президент Миколаївського спортивного туризму Дарія Борисівна.

У змаганнях брали участь команди підлітків з міста Вознесенська, Кіровоградської обл., Миколаївської обл.

«Я з міста Вознесенка, мені дуже сподобалося змагання, я тут вже не перший раз, мені дуже подобається. На жаль, ми не зайняли призові місця, але ми не засмутилися – це тільки мотивація досягати кращого», – зазначила учасниця змагань Карпінська Маша.

«Є люди, які приїхали і привезли подарунки для команд, є люди чуйні, такі як Віра Андріївна, є організації, які не залишать в біді як «Юженергобуд», і ми дуже вдячні їм, спасибі людське від усієї команди», – прокоментував організатор туристичного агентства «Відпочивай активно» Філін Віталій Михайлович.

Відзначимо, кожна туристична поїздка або похід – це вікно в новий світ і «перезавантаження» своїх цінностей. Подорожуйте з користю і задоволенням!

Ще новини