Головна Новини В Україні 1 квітня, стартує призов на строкову військову службу

В Україні 1 квітня, стартує призов на строкову військову службу

Автор Виталия
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Сьогодні розпочався весняний призов до Збройних Сил України, який триватиме до червня. Загалом планується призвати на строкову військову службу – 14 246 осіб. Зокрема, до Збройних сил України – 6,5 тис. осіб, Державної спеціальної служби транспорту – 600 осіб, Національної гвардії – 4 646 осіб, Державної прикордонної служби – 2,5 тис. осіб. 

Про це, заявив на онлайн-брифінгу начальник управління організації комплектування рядовим та сержантським складом Головного управління персоналу Генерального штабу Збройних Сил України полковник Валерій Дендебера.

“Для порівняння, минулого року на строкову військову службу до Збройних Сил України призвано у травні-липні 9 тисяч осіб та у жовтні-грудні – 7,5 тисяч осіб. Показники цьогорічного призову до Збройних Сил зменшено до 6,5 тисяч осіб у зв’язку із збільшенням чисельності військовослужбовців військової служби за контрактом та з метою недопущення перевищення граничних показників чисельності Збройних Сил. Відтак, до лав Збройних Сил України призивають дедалі меншу кількість строковиків, в той же час деякі інші військові формування навпаки наростили їхню чисельність”, – зазначив полковник Валерій Дендебера.

Полковник додав, що призовники не включені до пріоритетних груп для вакцинації від COVID-19, яким роблять щеплення на перших етапах вакцинації. Проте під час перебування у ЗСУ вони матимуть змогу отримати щеплення проти COVID-19, оскільки військовослужбовці належать до пріоритетних груп населення, яким рекомендують зробити щеплення на третьому етапі вакцинації.

Також після прибуття до військової частини призовники пройдуть заходи обсервації тривалістю 14 діб.

Призов триватиме з квітня місяця по червень 2021 року.

Ще новини