Головна Безпека В Україні з’явилися нові дорожні знаки

В Україні з’явилися нові дорожні знаки

Автор Виталия
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

Новий ДСТУ 4100:2021 «Безпека дорожнього руху. Знаки дорожні. Загальні технічні умови. Правила застосування» починає діяти з 1 листопада 2021 року.

Будуть запроваджені такі дорожні знаки, як: «Автозаправні/Електрозарядні станції», таблички «Місце для зарядки електромобілів», «Платна дорога» та «Кінець платної дороги».

Також стандарт доповнено знаками про прикордонну смугу, графічними правилами що до уникнення непорозуміння при трактуванні кількох дорожніх знаків на одній опорі. Був додано новий розділ, де з’явилися чіткі інструкції як розміщувати знаки на щитах та фонових щитах, було додано новий дорожній знак для позначення діагональних пішохідних переходів на перехрестях.

Також змінилися правила індивідуального проєктування знаків: шрифт, форма стрілок, нові символи для позначення центру населеного пункту/річки.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

Укравтодор відзначив, що у велоструктурі також відбудуться значні зміни. ДСТУ доповнили новими табличками і знаками, які регулюють рух велосипедистів.

Читате також: Президент України підписав закони, які покликані зробити більш доступним розмитнення на автомобілі з Європи

Ще новини