Головна МістоЗаходи В Україні відбудеться Фестиваль архітектури та будівництва

В Україні відбудеться Фестиваль архітектури та будівництва

Автор Виталия
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

В кінці місяця, з 27 – 29 жовтня, у Міжнародному Виставковому Центрі (Київ, Броварський проспект, 15) буде проходити Фестиваль Архітектури та Будівництва.

Основна ідея Фестивалю – перетворення традиційної будівельної виставки в багатопрофільний бізнес – простір, на якому збираються найактуальніші напрями в урбаністиці, архітектурі, будівництві та дизайні.

ЦЬОГО РОКУ ОБРАЛИ ЧОТИРИ НАПРЯМКИ:

  1. Урбаністика
  2. Архітектура, дизайн
  3. Active house, «Розумний будинок»
  4. Інклюзія, доступність, універсальний дизайн

Під кожний з цих напрямків будуть проведені заходи, які охоплять актуальні проблеми та цільову аудиторію:

  • Професійні воркшопи для архітекторів
  • Семінари, лекції, майстер-класи від провідних спеціалістів та експертів галузі
  • Експозиція інноваційних будівельних матеріалів та послуг

Як завжди захід буде корисним для бізнесу ексклюзивною діловою програмою:

  • B2B контакти
  • Можливість представити новинки
  • Аудиторія архітекторів, забудовників, технічних спеціалістів

Повної програми Фестивалю ще нема, але де що вже відомо. Так, в перший день відбудеться МАРАФОН ПРОЄКТІВ – традиційний майданчик для презентації архітектурних проєктів де експерти будівельного ринку, вчені та лідери галузі діляться успішними кейсами, обговорюють тренди, шукають шляхи розв’язання проблем. З одним з учасників марафону – Kate Ro architecture & design +, планується обговорення життя на ринку офісних просторів та визначення його нових обрисів.

А в останній день традиційним є проведення круглого столу з найактуальніших питань галузі, організатор якого  партнер Фестивалю – Будівельна Палата України.

Також на виставці буде проведена конференція з питань підвищення технічного рівня будівельної галузі та ролі в цих процесах профільних громадських організацій, а також впровадження норм регламенту Європейського Союзу №305 / 2011

За інформацією генерального директора «Київського міжнародного контрактового ярмарку» Олександра Безрадецького підготовка до фестивалю-виставки йде за планом, передбачається участь багатьох провідних учасників будівельного ринку.

Фестиваль архітектури та будівництва – це не просто виставка, а новий формат професійного заходу, який задовольняє потреби всіх учасників будівельного ринку.

Тел.: +380 44 490 62 20; +380 44 461 93 46
E-mail: build@kmkya.kiev.ua

Читате також: Відтепер через додаток “Дію” можна отримати 11 послуг у сфері будівництва

Ще новини