Головна Освіта Усі школярі отримають документ про освіту, навіть якщо перебувають за кордоном

Усі школярі отримають документ про освіту, навіть якщо перебувають за кордоном

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Усі школярі України, які навчаються зараз не у своїх рідних школах, а також за кордоном, отримають документ про завершення навчального року.

Про це повідомило Міністерство освіти і науки України

Школярам будуть зараховані усі отримані оцінки незалежно від форми навчання (очного, дистанційного, екстернату), а також у будь-якому закладі, зокрема в приватній школі.

Заклади, такі як: Атмосферна школа, Оптіма, Ліко-школа, Академія А-плюс. Вони мають ліцензію та співпрацюють із Міністерством освіти і науки та органами управління освітою. Виданий ними документ про освіту є абсолютно рівноправним із документом про освіту, який видає будь-який державний або комунальний заклад загальної середньої освіти.

До того ж функціонує національна електронна платформа Всеукраїнська школа онлайн, на якій розміщено уроки з усіх шкільних предметів для учнів 5-11 класів.

Нагадаємо, через бойові дії Верховна Рада спростила ЗНО-2022, скасувала державну підсумкову атестацію та вступні іспити. Натомість у цьому році вступна кампанія проходитиме за спеціальною процедурою.

Ще новини