Головна Місто “Укрпошта” припинить розносити пенсії

“Укрпошта” припинить розносити пенсії

Автор Анна
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

Генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський заявив, що “Укрпошта”, можливо, не буде доставляти громадянам пенсії починаючи з квітня.

За словами Смілянського “Укрпошта” може піти на такий крок, адже доставка пенсій безпосередньо не входить в обов’язки поштового оператора. На даний момент регульовані державою послуги складають половину виручки поштового оператора, але при цьому зараз усі працюють у збиток через прив’язку тарифу до мінімальних зарплат 2019 року. Про це повідомляє Today.ua

“Після перегляду мінімальної зарплати, тільки в частині ЄСВ “Укрпошта” заплатить цього року на 500 млн гривень більше ніж у 2020 році, не рахуючи витрат на підвищення зарплат. Тому залишається домовлятися з владою про взаємовигідні умови співпраці. Поки що держава в особі Мінфіну каже, що не має грошей на оплату тарифу за доставку пенсій.” – каже голова “Укрпошти”.


Редакція ЮжБудNews зателефонувала до контакт-центру “Укрпошти”, де нам повідомили:

“Жодної інформації щодо припинення надання послуг з доставки пенсії немає. Після березня пенсії так само будуть приносити українським пенсіонерам. Ніяких інших розпоряджень з цього приводу наразі також немає”

“Жодних розпоряджень, ніяких наказів з цього приводу. Взагалі вперше чуємо про подібні заяви” – прокоментувала співробітниця “Укрпошти” у місті Южноукраїнськ.

Отже, не треба панікувати. Наразі немає жодної інформації, яка б підтвердила, що за словами Смілянського послідували реальні дії та розпорядження.

Ще новини