Головна Новини “Укрпошта” має продовжити доставляти пенсії

“Укрпошта” має продовжити доставляти пенсії

Автор Анна
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

17 березня Урядом дано доручення АТ „Укрпоштаˮ продовжити надання послуг з доставки пенсій та грошової допомоги

Для забезпечення безперебійної доставки пенсій та грошової допомоги Кабінет Міністрів на засіданні 17 березня 2021 року доручив АТ “Укрпошта” продовжити надання послуг з доставки пенсій та грошової допомоги за поточними тарифами. Про це повідомляється на Facebook-сторінці Міністерства соціальної політики України.

“З метою забезпечення безперебійної доставки пенсії та грошової допомоги населенню, пропонується дати такі доручення Уряду: АТ “Укрпошта” на виконання п. 4 постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 №1279 забезпечити укладення до 19 березня 2021 року договорів з Пенсійним фондом України та його органами та органами соціального захисту населення про виплату та доставку пенсій, грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів за діючими тарифами”, – сказала Міністр соціальної політики Марина Лазебна.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск
Марина Лазебна

На сьогодні чинним законодавством визначено, що виплата і доставка пенсій та грошової допомоги здійснюється національним оператором поштового зв’язку або через установи банків. Виконання функцій національного оператора поштового зв’язку покладено на АТ “Укрпошта”.

Надання АТ “Укрпошта” послуг із доставки пенсій та грошової допомоги здійснюється на платній основі за тарифами, затвердженими рішенням Уряду, та на підставі договорів, укладених з органами Пенсійного фонду України та органами соціального захисту.

У 2021 році вперше такі договори були укладені не на календарний рік, а лише до 1 квітня 2021 року.

Ще новини