Головна МістоЗаходи В Україні нагородили жінок професіоналів у ядерній сфері

В Україні нагородили жінок професіоналів у ядерній сфері

Автор ЮжБудНьюз

WiN Ukraine Award“- в Україні вперше нагороджено жінок-професіоналів у сфері ядерної енергетики. Церемонія вручення Першої Премії «WiN Ukraine Award» як початок доброї традиції для мотивації.

Жінки можуть досягати чималих вершин завдяки власним зусиллям, наполегливій праці та високому професіоналізму. В Україні вперше нагороджено жінок-професіоналів у сфері ядерної енергетики: 10 найкращих на «WiN Ukraine Award»  отримали нагороди  в рамках ІІ Щорічної конференції «Women in Nuclear Ukraine», яка пройшла у Києві сьогодні.   

Однією з важливих місій WiN Ukraine, яка здійснює свою діяльність відповідно до цілей та завдань Women in Nuclear (WiN) Global, є підтримка та розвиток наукового потенціалу жінок-фахівців у сфері використання ядерної енергії.

З цією метою за сприяння Шведського регуляторного органу з ядерної безпеки та Посольства США в Україні 27 листопада 2020 року відбулося унікальне у своєму роді, національне нагородження жінок “WiN Award UKRAINE”, які зробили вагомий внесок у розвиток атомної галузі України та мають значні досягнення в різних її напрямках: освіті, науці, державному управлінні, промисловості, медіа та громадському секторі.

У результаті попереднього конкурсу серед жінок  визначено переможниць за такими номінаціями:

«Лідерка»

  • Амосова Тетяна  – директорка з проектів та інвестиційних програм ДП «НАЕК «Енергоатом»;
  • Савастру Анжела – заступник генерального директора з економіки та фінансів ВП ЮУАЕС;
  • Тріпайло Руслана  – заступниця Головного державного інспектора з ядерної та радіаційної безпеки України

«Менторка»

  • Синиця Галина – начальник відділу розвитку персоналу ВП РАЕС;

«Освітянка»

  • Синовець Поліна  – керівниця Одеського Центру з питань нерозповсюдження, Одеський Національний Університет імені І.І. Мечникова.

«Професіоналка»

  • Кузнєцова Тамара – начальниця відділу фізичного захисту Національного наукового центру Харківський фізико-технічний Інститут;
  • Зінкевич Любов  – начальниця Управління з питань зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та поводження з радіоактивними відходами ДАЗВ;
  • Біла Катерина  – заступниця Директора-начальник відділу ВТС та експортного контролю Департаменту міжнародної безпеки МЗС.

«Працівниця»

  • Кутузова Тетяна  – начальниця відділу аварійної готовності та радіаційного захисту – державна інспекторка Департаменту з питань безпеки ядерних установок;
  • Яресько Рената  – начальниця відділу роботи з громадськістю ДП «НАЕК «Енергоатом».

Захід організовано українським представництвом всесвітньої мережі «Women in Nuclear Global» – «WiNUkraine» за підтримки Посольства США, шведського та норвезького регуляторних органів.

Ще новини