Головна Новини Українці переводитимуть годинники на зимовий час

Українці переводитимуть годинники на зимовий час

Автор Anna
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

Ще у Радянському Союзі була введена практика переведення годинників двічі на рік. Вважалося, що таким чином можна заощадити електроенергію. Відтоді в Україні годинник переводять на годину назад, на зимовий час, і літній час на годину вперед вже майже 40 років.

Однак сучасні дослідження показують низьку ефективність переведення годинника і шкоду для здоров’я, тому в Україні заговорили про скасування традиції. Проте Рада не змогла скасувати перехід на літній час – і тепер на українців чекає традиційно переведення годинників в останню неділю жовтня (31 жовтня о 4 годині ранку).

Підтримають скасування переведення часу країни Євросоюзу, вони бажають зберегти постійним літній час. І щоб “київський час” відповідав європейським стандартам (тобто “часовий дисбаланс” не заважав економічним і дипломатичним питанням) Україна і відправила на доопрацювання законопроєкт про скасування літнього часу.

Поки що Україна переводить годинник на зимовий час – і чекає рішення депутатів, чи потрібно буде переводити годинник на літній час у 2022 році.

Джерело: УНІАН

Ще новини