Головна Україна Українська авіакомпанія збирається налагодити авіасполучення між областями країни

Українська авіакомпанія збирається налагодити авіасполучення між областями країни

Автор Виталия
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.
Нова авіакомпанія Air Ocean Airlines збирається запустити авіасполучення великих аеропортів країни з невеликими регіональними, що дасть змогу швидко та недорого дістатися з будь-якого обласного центру до столиці та назад.

Air Ocean Airlines вже запустила перший рейс: Київ – Миколаїв.

На рішення компанії розвивати внутрішні авіаперевезення вплинув той факт, що зростання пасажиропотоку всередині країни зросло на 35% за останній рік.

Льотний директор Air Ocean Airlines Анатолій Кукса: “Ми й надалі плануємо налагоджувати регулярні та чартерні перевезення по Україні та за її межами. Почнемо зі стандартних напрямків – Запоріжжя, Чернівці, Львів, Харків, Івано-Франківськ, Миколаїв. Влітку розширимо рейси на Одесу, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Рівне, Харків. Бажаємо поєднати найбільш віддалені західні регіони з півднем країни”

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.
Миколаївський аеропорт
Відмінністю нової української авіакомпанії стане використання виключно українських літаків.

Анатолій Кукса: “Українські АН148/158 нічим не поступаються західним аналогам – Airbus, Embraer і цілком можуть з ними конкурувати. Пасажири, які кілька разів злітали на нашому літаку, залишаються задоволені і якістю послуг, і комфортом. А їхні технічні можливості дозволяють літати не лише у великі аеропорти, а й у невеликі регіональні з менш розвиненою інфраструктурою.

Кукса зазначає, що на вартість квитка впливає ціна палива.
Авіакомпанії не позиціонує себе як лоукост, та будує цінову політику на загальноприйнятих стандартах: вартість квитка залежить від дати покупки та дальності польоту. За прогнозами, мінімальна ціна перельоту буде близько 1,3 тис. грн.

Надалі, коли компанія отримає дозволи на польоти до Європи, рейси відкриють до Італії, Німеччини, Польщі та Чехії.

Джерело: Свідок

Читайте також: Что означает договор о «авиационном безвизе» между Украиной и ЕС?

Ще новини