Головна Здоров'я Україна переходить в «жовту зону»: чого чекати учням

Україна переходить в «жовту зону»: чого чекати учням

Автор Виталия
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

По всій території країни з 23 вересня впроваджено жовтий рівень епідемічної небезпеки.

Таке рішення було ухвалено сьогодні на позачерговому засіданні Державної комісія з питань техногенно-екологічної безпеки.

Рішення про встановлення нового епідемічного рівня стосуватиметься й закладів освіти.

За словами прем’єр-міністра України, після ухвалення рішення Комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, запрацювали нові правила адаптивного карантину, які послаблюють обмеження для тих закладів освіти, в яких вакциновано першою дозою не менше 80% персоналу.

До речі, всеукраїнське опитування школярів проведенне Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) показало, що 65% учнів віддають перевагу традиційній формі навчання.

21 % опитаних обрали б змішану форму отримання знань, і лише 11 % обрали б дистанційну форму навчання.

Переважна більшість респондентів вказала, що рівень викладання на онлайн-уроках нижче, ніж на уроках в класах. Про це зазначили – 57% респондентів.

Також було запропоновано питання про відношення до вакцинації. Виявилося, що позитивне відношення до щеплення має лише 2% опитаних учнів.

Звертаємо вашу увагу, що у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації, Кабінет Міністрів на позачерговому засіданні ухвалив рішення про продовження дії адаптивного карантину до 31 грудня 2021 року.

Джерело: Освіта

Читайте також: В Україні посилять карантин: які привілеї підготував Кабмін для вакцинованих

Ще новини