Головна Новини Учасників тероборони прирівняли до військовослужбовців

Учасників тероборони прирівняли до військовослужбовців

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.
Українці, які входять до добровольчих формувань територіальних громад (тероборона) тепер мають право на підвищені норми пенсійного забезпечення. Зокрема мова йде про пенсійне забезпечення як у військовослужбовців, які брали участь у бойових діях, та осіб з інвалідністю у результаті війни.
  • Добровольців ТрО відтепер дорівнюватиме пенсійному забезпеченню військовослужбовців
  • Учасники тероборони можуть достроково піти на пенсію за віком (чоловіки – у 55 років, жінки – у 50 років). Страховий стаж чоловіків при цьому повинен бути не менше 25 років, жінок – не менше 20 років.
  • У випадку загибелі тероборонівця, його сім’я отримуватиме підвищену пенсію у розмірі, передбаченому для членів сімей загиблих військовослужбовців.

Розмір пенсій для учасників бойових дій залежить від їхнього страхового (трудового) стажу, а також доходу (заробітної плати). При цьому до пенсій учасників бойових дій встановлюється надбавка у розмірі 25% від прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб (тобто від мінімальної пенсії). Ці надбавки входять до складу загальної суми пенсій, які отримують учасники бойових дій. Мінімальна пенсійна виплата для учасників бойових дій становить 210% прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб.

  • Окрім того, для учасників тероборони передбачені пільги на оплату комунальних послуг.

Читайте актуальні події, цікаві факти, свіжі новини міста Южноукраїнська та України на нашому сайті ЮжБуд_News
Запрошуємо вас доєднатися до зручного месенджера та слідкувати за сторінками:

Читайте також:

Ще новини