Головна МістоЗаходи У Южноукраїнському палаці культури “Енергетик” відбувся святковий концерт та підсумки конкурсу “Красуня ЮУАЕС 2021”

У Южноукраїнському палаці культури “Енергетик” відбувся святковий концерт та підсумки конкурсу “Красуня ЮУАЕС 2021”

Автор ЮжБудНьюз

У п’ятницю, 5 березня, в Палаці Культури «Енергетик» відбувся урочистий концерт присвячений Восьмому березню та другий інтерактивний конкурс «Красуня ЮУАЕС 2021» з нагородженням учасниць. Участь взяли 22 талановиті учасниці. Під час святкового концерту, вітали працівниць Южноукраїнської АЕС.

Конкурс проходив під патронатом Первинної профспілкової організації ВП ЮУАЕС. Завдяки цій підтримці в цьому році було збільшено призовий фонд, розроблені нові номінації та тематичне оформлення. Конкурс проходив онлайн-форматі у два етапи на сторінці фейсбук Южноукраїнського енергокомплексу, де були представлені конкурсанти. Для переможниць в кожній номінації враховувались: вподобання глядачів, фото та презентація учасниць.

До співпраці було залучено справжніх майстрів і професіоналів індустрії краси міста Южноукраїнськ. Тому 12 учасниць отримали безплатні сертифікати на макіяж, зачіску, манікюр, нарощування вій та косметологічну послугу.

Відкривали святковий концерт, гості української естради — український співак і автор пісень Аркадій Войтюк та Roma Bil. Виступали студії з ПК “Енергетик” та гурт «Южани».

Виступали головні спонсори ЮУАЕС та міста та нагороджували переможниць:

  • міський голова Онуфрієнко Валерій Васильович;
  • заступник генерального директора з якості та управління Богатчук Володимир Анатолійович;
  • депутат міської ради, профспілковий лідер підприємства ЮУАЕС Сергій Снітков.

Корону отримала переможниця у віковій категорії до 30 років – Анастасія Сорочинська, активна та цілеспрямована працівниця цеху ЦХО. Королевою краси у номінації 36+ стала – Світлана Савченко, економіст в АТГ, виступає за команду профспілки «Енергоатом» з шашок, захищає інтереси АТГ з шахів та волейболу.

Також активні діячі, спонсори з міста обирали своїх фавориток серед учасниць, отже спонсорські номінації отримали:
  • «Краса по-українськи» – працівниця цеху ЦВК та ТМ Ярослава Білоус;
  • «Ніжність» – технік з підготовки технічної документації Людмила Балан;
  • «Оригінальність» – кранівниця на АЕС Марина Дума ;
  • «Креативність» – інженер групи із забезпечення житлом відділу соціального розвитку Олена Вторая.

У номінації «Глядацькі симпатії» перемогли Дар’я Тюхтя (молодша вікова категорія) та Ганна Сіроченко (старша вікова категорія). Найчарівнішими журі визнало Катерину Івановську (молодша вікова категорія) та Лідію Бондаренко (старша вікова категорія).

Красунь нагороджували: квітами, спонсорськими призами, цінними сертифікатами та особливими сюрпризами.

Також у фоє ПК «Енергетик» з 17:00 до 20:00 працював Ярмарок hand-made. Майстри презентували незвичайні роботи, які із задоволенням купували гості концерту. 

Ще новини