Головна МістоЗаходи У Южноукраїнському музеї вшанували пам’ять Героям Небесної Сотні

У Южноукраїнському музеї вшанували пам’ять Героям Небесної Сотні

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

У День Героїв Небесної Сотні южноукраїнці, як і вся Україна,  вшановували подвиг героїв, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

У Южноукраїнському історичному музеї на честь вшанування пам’яті проводили захід, який був підготовлений міським Управлінням молоді, спорту та культури.

Мітинг розпочався виконанням Державного Гімну України. Лунали слова пам’яті про українців які загинули, які гинули за честь, за волю, за право бути народом – за країну.

Вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні прийшли родини загиблих воїнів АТО; учасники помаранчевої революції та учасники революції гідності; волонтери організації воїнів АТО; ГО «Бугогардова Січ Українського козацтва”.

Присутні вшанували пам’ять Южноукраїнських героїв – Буйновського Ігоря, Гончарука Миколи, Горобця Сергія, Кучмія Івана, Завірюхи Олександра та Козія Артема хвилиною мовчанням. Богослужіння проводив отець Ігор з Української греко-католицької церкви біля пам’ятної дошки. Учасники заходу покладали квіти, запалили лампадки біля меморіальних табличок учасників загиблих воїнів АТО. Також під час тихої акції “Ангели пам’яті” вішали паперових янголів на дерево біля пам’ятної дошки.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

Вічною раною на серці кожного українця буде пам’ять про героїв Небесної Сотні та воїнів АТО, кожен з яких віддав за свої переконання найвищу ціну – власне життя.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

Ще новини