Головна МістоЗаходи У Южноукраїнську відбулась 30 сесія міської ради: за що голосували депутати

У Южноукраїнську відбулась 30 сесія міської ради: за що голосували депутати

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

Тридцята позачергова сесія Южноукраїнської міської ради, пройшла 28 липня під головуванням секретаря міської ради Олександра Акуленка. Депутатський корпус зібрався у складі 20 депутатів з 34, що дало змогу приймати важливі рішення в умовах воєнного стану.

На порядок денний сесії було винесено 39 питань. Першими були розглянуті та прийняті рішення щодо дострокового припинення повноважень депутата міської ради Дзюбенко Людмили відповідно до заяви, та звільнення заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сіроуха Юрія.

Також депутати підтримали пропозицію Олександра Миронюка щодо преміювання секретаря міськради, який тимчасово виконує обов’язки міського голови, у розмірі 250% від посадового окладу. Через те, що без премій та надбавок заробітна плата у секретаря складає усього 12 тисяч гривень.

Преміювання секретаря міської ради

Депутати затвердили статути щодо перейменування закладів загальної середньої освіти в новій редакції міжшкільного ресурсного центру.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

Визначили порядок та затвердили положення про комплексну систему відеоспостереження в місті, яких наразі налічує понад 20 одиниць.

Важливим питанням на сесії стало рішення щодо проведення поточного ремонту в закладах освіти. Річ у тому, що управління освіти знов бажають повернути право працівникам освіти розпоряджатися бюджетом щодо поточних ремонтів в закладах освіти, як це було раніше. Але, для депутатів стало незрозумілим, яка причина передачі повноважень, якщо нещодавно міська рада тільки передала цей обов’язок до управління будівництва та ремонтів. Тому депутати відмовили у питанні, та зауважили, що цим мають займатися фахівці, які є в управлінні УБР.

Також після деякого обговорення депутати затвердили фонд міської ради на виконання повноважень старост у розмірі 100 тисяч грн для кожного старости до кінця поточного року. Але за потреби, розмір буде збільшуватися.

Тривале обговорення було і навколо одного протокольного доручення – аварійного стану дитячого майданчика, який знаходиться у сквері Шевченка встановлений за бюджетні кошти управлінням молоді, спорту та культури.

Як пояснила директор управління, виконавець згідно з договором обслуговує майданчик та за потреби виконує усі відповідні ремонтні роботи, які виникають в процесі експлуатації. Також неодноразово його оглядала відповідна комісія, наразі майданчик на контролі.

Однак, щоб утримувати належним чином майданчик, потрібні відповідні фахівці, а в управлінні таких немає. Крім цього, від підлітків багато вандалізму, і майданчик не забирається, адже не передано на баланс службі комунального господарства.

Традиційно на сесії були прийняті рішення з питань приватизації, оренди майна, списання основних засобів, з питань врегулювання земельних відносин. Крім того, знято з контролю 277 виконаних рішень міської ради.


Читайте актуальні події, цікаві факти, свіжі новини міста Южноукраїнська та України на нашому сайті ЮжБуд_News
Запрошуємо вас доєднатися до зручного месенджера та слідкувати за сторінками:

Читайте також:

Ще новини