Головна МістоЗаходи У Южноукраїнську триває пошук вільного житла для переселенців

У Южноукраїнську триває пошук вільного житла для переселенців

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Пошук вільного житла продовжується. Тому громадян, які мають можливість надати житло (квартира, дачний будинок, будинок у селі, кімната у гуртожитку, кімната у квартирі) для тимчасового проживання вищезазначених осіб, просимо звертатися до управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради за телефоном 5-55-17 або 0975451061.

За ініціативи управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради було знайдено житло на території СОТ «Южноукраїнський-1» для тимчасового проживання 4 переміщеним особам (в тому числі 3 людям похилого віку) з території України на яких ведуться військові дії.

  • Для установлення статусу переміщеної особи з оригіналами та копіями документів звертайтесь за адресою: бул. Цвіточний, буд. 4, довідки за тел. 5-50-03 або 0988937938.
  • Для отримання компенсації власникам житла приватного житлового фонду, які безоплатно розмістили внутрішньо переміщених осіб звертатись (управління житлово-комунального господарства Южноукраїнської міської ради, тел. 5-56-37 БП «Чайка», вул. Дружби Народів, буд. 23, 3 поверх, каб.93).

Читайте також:

Ще новини