Головна МістоЗаходи У Южноукраїнській громаді розпочалось онлайн-голосування за нові назви вулиць, провулків та бульварів

У Южноукраїнській громаді розпочалось онлайн-голосування за нові назви вулиць, провулків та бульварів

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.
Сьогодні Южноукраїнська міська рада відкрила голосування за пропозиції щодо перейменування 5 вулиць Южноукраїнська (бульвари Курчатова, вулиці Дружби Народів, Маяковського, Пугачова та Прокоф’єва. Також 10 вулиць та один провулок у селищі Костянтинівка (Кузнечна, Лермонтова, Маяковського, Нікітіна, Островського, Поспєлова, Синявського, Чехмистренко, 93 Стрілецької дивізії, 96 Танкової бригади, Пушкінський). В Іванівці провулок Пушкінський. В Панкратовому вулиці Ломоносова і Радужна.

Пропозиція, що набере найбільше голосів на сайті міської ради, отримає один голос, що враховуватиметься комісією при затвердженні нової назви вулиці. Фінальне рішення щодо перейменування вулиць мають затвердити депутати на сесії Южноукраїнської міськради.

Голосування вулиць, провулків та бульварів триватиме на сайті міської ради до 27 серпня.

Воно проводиться за посиланням:

Також виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради пропонує надати пропозиції у перейменуванні міста Южноукраїнська.    

Спеціальна комісія розглянула кожну пропозицію, надіслану мешканцями міста, громадськими організаціями та науковцями. На їх підставі і сформували список топонімів для перейменування.

Додамо, що після перейменування вулиць у Южноукраїнську мешканцям не потрібно буде змінювати документи. Замінити документи будуть змушені лише підприємці, однак для них ця процедура буде платною.

Читайте актуальные события, интересные факты, свежие новости города Южноукраинска и Украины на нашем сайте ЮжБуд_News
Приглашаем вас присоединиться к удобному мессенджеру и следить за страницами:

Читайте также:

Ще новини