Головна Новини У єгипетському місті Александрії вже 15 нових українських трамваїв

У єгипетському місті Александрії вже 15 нових українських трамваїв

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

У північному єгипетському місті Александрія продемонстрували ще сім нових трамваїв, які були виготовлені в Україні підприємством “Татра-Юг“. Про це повідомляє видання Суспільне з посиланням на «Egypt Independent».

Як повідомляє голова Управління громадського транспорту Олександрії Мохамед Закарія, що загальна кількість замовлених і вироблених в Україні становить 15 трамваїв згідно з договором.

Ще з січня 2020 року були введені в експлуатацію вісім трамваїв, тоді як нині в експлуатацію вводять інші сім трамваїв. Проїзд у них коштуватиме 5 єгипетських фунтів, що складає майже 9 гривень. Водночас подорожі деякими маршрутами складатимуть 7 фунтів — 12,5 гривень.

Трамваї українського виробництва оснащені кондиціонерами, мають скляні вікна й систему безпеки пасажирів, що запобігає відкриванню дверей до повної зупинки транспортного засобу. Трамваї обладнані системою пожежної сигналізації та спроєктовані так, щоб не рухатися, поки пасажири не вийдуть з вагона, не почнеться посадка і не закриються двері.

Трамваї також оснащені звуковими й візуальними повідомленнями для пасажирів про наступну станцію й звуковим попередженням для пасажирів про закриття дверей, а також внутрішнім радіоприймачем для зв’язку між водієм, кондуктором та пасажирами під час надзвичайної ситуації та зовнішнім радіоприймачем для оголошення на різних станціях.

Колеса також оснащені гнучкою гумовою системою, щоб трамвайні вагони залишалися відносно тихими під час руху, а пасажири могли переглядати інформацію про зупинки й маршрутах на електронній панелі приладів всередині й зовні трамвая. За словами Закарія, трамваї можуть проїхати без електричного струму до 1,5 км.

Питання тільки: коли такі трамваї курсуватимуть українськими дорогами? 

Ще новини