Головна Місто У Вознесенську батьків змусили платити за харчування в шкільних їдальнях

У Вознесенську батьків змусили платити за харчування в шкільних їдальнях

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

У Вознесенську було прийнято рішення, щодо запровадження батьків плати за харчування в шкільних їдальнях для учнів молодших класів. Про це повідомив мер міста Вознесенська Євген Величко.

“Сьогодні прийняли рішення про запровадження батьківської плати за харчування для учнів 1-4 класів. Цей крок був вимушений у зв’язку з браком коштів в бюджеті та подорожчанням продуктів харчування. При цьому ми 100% будемо забезпечувати безкоштовним харчуванням учнів всіх пільгових категорій, за нашими підрахунками це понад 1000 дітей”, – повідомив мер Вознесенську Євгеній Величко.

Не скасовують безкоштовне харчування для учнів всіх пільгових категорій. Наразі обід буде коштувати 14,50 грн, з яких 7,25 грн будуть сплачувати батьки.

Як зауважив міський голова Євген Величко, надії є, що платне харчування буде введено не назавжди.

“Сподіваюсь, що це тимчасові заходи та розраховую, що в разі отримання додаткових надходжень до бюджету, ми зможемо повернути 100% оплату харчування для учнів 1-4 класів”, – додав міський голова міста Вознесенськ.

Батьки розділилися в думці, деякі батьки обурені та проти платної реформи харчування, інші батьки зовсім не проти платити, тільки б дитина харчувалась добре.

Ще новини