Головна МістоЗаходи У відділенні комплексної реабілітації дітей з інвалідністю відбувся “Осінній ярмарок”

У відділенні комплексної реабілітації дітей з інвалідністю відбувся “Осінній ярмарок”

Автор Anna
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.
Сьогодні, 22 вересня у відділенні комплексної реабілітації дітей з інвалідністю в Южноукраїнську, відбувся “Осінній ярмарок”. Подібний ярмарок проходить щороку. Мешканці та гості за доступними цінами мали можливість придбати різноманітні солодощі, фрукти, овочі, взяти участь в майстер-класі з гончарства.
Головними учасниками звісно ж були діти, а також гості Южноукраїнської місцевої влади: міський голова Онуфрієнко Валерій, місцеві депутати та представники трудового колективу ПрАТ “Юженергобуд”, які подарували дітям кольоровий настрій та солодкі подарунки.

Приготували різні смачні смаколики батьки разом з вихованцями відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю. А виручені кошти з продажу, підуть на потреби відділення.

Смаколики вражали різноманітністю, торти, тістечка, пироги, млинці, кожен міг вибрати те, що до вподоби. Аромат домашньої випічки в поєднанні з невимушеною атмосферою подарував всім хороший настрій, навіть дощ не завадив.

Креативна осіння фотозона своїми руками дуже вражала відвідувачів ярмарки.

Такі заходи об’єднують та надихають, даючи зрозуміти, якщо ми щось робимо від щирого серця, підтримуємо, то вкотре доводимо, що єдність, дружність, толерантність наші невід’ємні частки.

Ще новини