Головна Місто У США представили робота-дельфіна

У США представили робота-дельфіна

Автор ЮжБудНьюз

Американська компанія Edge Innovations представила свою останню розробку — “рободельфіна”, який виглядає як справжній і виконує ті ж трюки, що й справжній ссавець.

Представники компанії сподіваються одного разу замінити своїми роботами всіх справжніх дельфінів, які виступають в тематичних парках і дельфінаріях.

Edge Innovations спеціалізується на створенні аніматроніки – механізмів, що імітують рухи живої істоти в фільмах. Новий дельфін виконаний частково з медичного силікону, має довжину 2,6 метра і важить приблизно 250 кг. Управляється робот через радіозв’язок: оператор може змусити його плисти в потрібному напрямку, стрибати та виконувати різноманітні акробатичні трюки. Також робот може автоматично випускати воду через дихало, як справжній дельфін. Вартість такої машини — від 3 до 5 мільйонів доларів.

Наразі “рободельфіна” продали тільки зоозахисній організації PETA: його будуть використовувати для вивчення школярами прав тварин. У майбутньому ж керівники Edge Innovations хочуть “населити” своїми роботами дельфінарії, щоб звільнити справжніх дельфінів.

Ще новини