Головна Місто У місті розпочато ремонт трубопроводу

У місті розпочато ремонт трубопроводу

Автор Виталия
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

Комунальники розпочали капремонт трубопроводу холодного водопостачання І та ІІ мкр.

Як повідомили в управлінні будівництва міської ради, вже до кінця року замість старих іржавих труб, від магазину “Охота та рибалка” до кінця Дружби Народів, будуть прокладені нові поліетиленові труби, довжиною 1740 метрів на відстані 870 метрів та на глибині двох метрів.
Щоб не відключати споживачів від водопостачання, труби прокладатимуть поруч із наявним трубопроводом.

Встановлені труби мають пройти гідравлічні випробування, і лише після цього траншеї будуть закопані.
Строк експлуатації нового трубопроводу – 50 років.

Вартість договору закупівлі робіт – 4 348 866,61 грн. Тендер на проведення ремонту виграло підприємство з львівської області ТОВ “Ресурстехнобуд”. Ця фірма вже виконувала роботи у нашому місті: нещодавно її працівники, переважно мешканці Южноукраїнська, відремонтували ливневу каналізацію по вул. Дружби Народів, відновили асфальтне покриття в місцях проколів.

На офіційному сайті Южноукраїнська зазначається, що точний термін реалізації проєкту залежить від погодних умов.

Тож наразі, ремонт вулиці Дружби Народів знаходиться на завершальній стадії. До кінця року, якщо не завадять погодні умови, має бути заасфальтований відрізок дорожнього покриття – від льодової ковзанки до СК “Олімп”, по всій вулиці встановлені дорожні знаки, нанесена розмітка та відремонтована тротуарна доріжка.

На сьогодні невирішеним залишається питання освітлення, адже депутати Южноукраїнської ради досі не визначились, яким воно має бути.

Ще новини