Головна МістоЗаходи У місті планують встановити пам’ятний знак героям країни з Южноукраїнська

У місті планують встановити пам’ятний знак героям країни з Южноукраїнська

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

Южноукраїнська міська влада створила робочу групу щодо детального вивчення питання стосовно розміщення пам’ятного знаку загиблим захисникам України на території Меморіального комплексу Захисникам України.

“У зв’язку з повномасштабним вторгненням росії в Україну, мужньо захищаючи незалежність та територіальну цілісність нашої Батьківщини від ворога, гинуть наші земляки”

Робоча група, 20 вересня, обстежила територію Меморіального комплексу. Звернувши увагу на стелу, на якій був розміщений знак «Орден Великої Вітчизняної війни» та був демонтований (після реставрації збережуть та розмістять як експонат другої світової війни у міському історичному музеї), знаходиться в занедбаному стані.

Стела без ордена
Фото: ЮжкаNews.City

Була надана пропозиція: розмістити пам’ятний знак, який би уособлював в собі поєднання всіх історичних епох – періоди виборювання нашої незалежності, а також би символізував – єдність України, мир і спокій на нашій рідній землі замість стели. А для вшанування кожного загиблого нашого земляка встановити алею пам’яті з іменними табличками та фотокартками кожного воїна.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.
Робоча група з питань розміщення пам’ятного знаку
Фото: facebook

Наразі вирішується питання щодо розроблення ескізу пам’ятного знаку з виконанням супутнього благоустрою.


Читайте актуальні події, цікаві факти, свіжі новини міста Южноукраїнська та України на нашому сайті ЮжБуд_News
Запрошуємо вас доєднатися до зручного месенджера та слідкувати за сторінками:

Читайте також:

Ще новини