Головна Здоров'я У Миколаєві вводять суворі карантинні обмеження. Що чекає Южноукраїнськ?

У Миколаєві вводять суворі карантинні обмеження. Що чекає Южноукраїнськ?

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск

Яке становище у місті Южноукраїнськ?

Наразі Южноукраїнськ перебуває у “помаранчевій” зоні епідемічної небезпеки, та незабаром потенційно може перейти у “червону”. Тому, міська влада закликає Южноукраїнськ дотримуватися карантинних обмежень, маскового режиму в громадських місцях, користуватись антисептиком та дотримуватись соціальної дистанції. Зараз у місті на лікуванні знаходяться 240 осіб, хворих на COVID-19. 

Також у місті проходять перевірки, щодо об’єктів торгівлі, закладів громадського харчування та побутового обслуговування на предмет дотримання карантинних обмежувальних заходів, спрямованих протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.

Зараз школярі на весняних канікул. На карантин зачинилися заклади культури, дитячі гуртки та басейн в ККСС «Олімп» до 29 березня 2021 року.

Щодо ситуації із COVID-19 у місті Миколаєві.

У Миколаєві вводять суровий карантин, який набирає чинності з 24 березня та буде діяти до 4 квітня 2021 року включно через критичне збільшення кількості госпіталізованих із COVID-19. Відповідне рішення було прийнято, 21 березня 2021 року, на позачерговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про запровадження карантину у Миколаєві повідомив голова Миколаївської облдержадміністрації Віталій Кім.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс. Южноукраинск
фото: facebook

«Все дуже погано, ми впевнено йдемо до “червоної зони”. По одному із показників місто вже там — це кількість госпіталізованих пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19 або підозрою на хворобу впродовж останніх семи днів на 100 тисяч населення», — повідомив голова ОДА Віталій Кім.

Що саме буде заборонено:

  • робота закладів культури (зачинять кінотеатри, театри, музеї, концертні зали);
  • робота торговельно-розважальних центрів (окрім продуктових магазинів, аптек, зоомагазинів, магазинів із продажу засобів гігієни та побутової хімії);
  • робота ярмарків;
  • проведення релігійних богослужінь (якщо не забезпечена площа приміщення 10 метрів квадратних на одну людину);
  • проведення масових заходів (розважальних, спортивних, культурних, рекламних та інших);
  • присутність глядачів на спортивних змаганнях.

Заклади громадського харчування працюватимуть лише навинос. Автозаправні станції зможуть працювати, але з зачиненими кафе. Перукарні, салони краси працюватимуть за попереднім записом. Це стосуватиметься і спортивних залів, але без групових занять.

Дитячі садочки працюватимуть, а школи після канікул повернуться до дистанційного навчання. На дистанційну роботу переходять усі підприємства та організації бюджетної сфери. Приватний бізнес також повинен максимально перейти на дистанційну форму роботи. Громадський транспорт працюватиме у звичному режимі, але із заповненістю місць для сидіння не більше як на 50%.

Поки що ухвалені обмеження стосуються лише міста Миколаєва. Якщо ситуація не покращиться, це зроблять у всій області.

За новим поділом Міністерства охорони здоров’я у «червоній» зоні перебувають вже сім регіонів.

Ще новини