Головна Енергетика У грудні на Ташлицькій ГАЕС відбудеться пробний пуск гідроагрегату №3

У грудні на Ташлицькій ГАЕС відбудеться пробний пуск гідроагрегату №3

Автор Виталия
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

Пробний запуск гідроагрегату – це завершальна стадія випробування гідроагрегату перед введенням його в промислову експлуатацію.

Кінець року – напружена пора. Триває дуже багато відповідальних робіт, і з монтажу гідроагрегату №3 на Ташлицькій ГАЕС, і з реконструкції системи технічного водопостачання на Южно-Українській АЕС, роботи на бризкальних басейнах та насосній станції подачі води.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

У червні цього року ввели у роботу 2 із 5 запланованих бризкальних басейнів, ще 2 запрацюють до кінця 2021 року, а останній – у наступному 2022 році.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ.

Наразі на електростанції ведуться монтажні та пусконалагоджувальні роботи, основні з яких це – монтаж автоматизованої системи керування всіма процесами гідроагрегату №3, монтаж силової частини струмопроводів, відповідального обладнання вимикачів та роз’єднувачів, також роботи по гідротурбіні агрегату №3, а також роботи по встановленню та підключенню до мережі блочного трансформатора виробництва ПрАТ «ЗТР».

ПрАТ «Юженергобуд» встановлює на штатне місце, а також виконує всі роботи з монтажу та налагодження блочного трансформатора, який після заливки всього об’єму трансформаторного мастила буде мати вагу 240 тонн.

Ведуться роботи з монтажу технологічних трубопроводів обв’язки гідроагрегату, прокладаються сотні кілометрів кабелів, роботи з монтажу контрольно-вимірювальної апаратури діагностики та моніторингу роботи гідроагрегату, з підключенням їх до системи керування, а також системи збору даних.
Всі роботи ведуться із залученням спеціалістів заводів виробників обладнання, як вітчизняних, так і закордонних.

У п’ятницю, 19 листопада, залізницею було доставлено трифазний трансформатор виробництва ПрАТ «Запоріжтрансформатор».

ПрАТ «ЗТР» – це найбільше в Європі підприємство з виробництва силових масляних трансформаторів.
Трансформатор потужністю 250 МВА на клас напруги 330 кВ, обладнано вмонтованими перемикачами для регулювання напруги під навантаженням.

ПрАТ «Юженергобуд», як завжди працює відповідально та з усією серйозністю підходить до доручених замовником процесів. Компанія розуміє на скільки важливі додаткові маневруючі кіловати нашій країні, а ТГАЕС саме та електростанція, яка може забезпечити необхідні маневрові потужності нашій енергосистемі. Тому працівники Юженергобуду сумлінно та старанно виконують свої професійні обов’язки.

Читайте також:

Ще новини