Головна СаморозвитокМистецтво Опублікувано тизер нового фільму про Бетмена з Робертом Паттінсоном – відео

Опублікувано тизер нового фільму про Бетмена з Робертом Паттінсоном – відео

Автор ЮжБудНьюз

Під час конференції DC Fandome був представлений дебютний тизер-трейлер фільму “Бетмен” режисера Метта Рівза.

Ролик опубліковано на YouTube-каналі кінокомпанії Warner Bros.

Разом з Паттінсоном ролі героїв і антигероїв у стрічці виконують: Зої Кравіц («Фантастичні тварини: Злочини Грін-де-Вальда», «Божевільний Макс: Дорога люті») виконує роль Селіни Кайл, Пол Дано («Любов і милосердя», «12 років рабства») – Едварда Нештона, Джеффрі Райт (фільми «Голодні ігри») – детектива поліції Готема Джеймса Гордона, Джон Туртурро (фільми «Трансформери ) – Кармайн Фальконе, Пітер Сарсгаард («Чудова сімка», «Чорна меса») – готемського окружного прокурора Гіла Колсона, Джеймі Лоусон («Farewell Amor») – кандидата на пост мера Беллу Реал, а також Енді Серкіс (фільми «Планета мавп», «Чорна Пантера») – Альфреда і Колін Фаррелл («Фантастичні тварини: Злочини Грін-де -Вальда», «Дамбо») – Освальда Кобблпота.

Вихід фільму в кінотеатрах запланований на осінь 2021 року. У ході конференції Рівз розкрив деякі деталі стрічки. За його словами, картина знята вже на 20-30%.

Режисер розповів, що Бетмен геройствує вже два роки. За сюжетом картини він займеться розслідуванням низки вбивств, які здійснює загадковий злочинець.

Нагадаємо, раніше компанія Warner Bros. опублікувала фінальний трейлер фільму «Тенет» режисера Крістофера Нолана .

Ще новини