Головна МістоЗаходи Турбота Св.Миколая

Турбота Св.Миколая

Автор ЮжБудНьюз

Сьогодні 20 грудня на території храму Всіх святих українського народу УГКЦ о. Ігоря Ворони під час благодійного обіду «Святого Миколая», яке проходить щонеділі за підтримки ПрАТ «Юженергобуд», які надають на постійній основі продукти храму, пригощали ще святковими подарунками та фруктами.

Святий Миколай ніколи не залишав без допомоги тих, хто на неї потребував.

Допомагали в приготуванні святкового обіду: міські депутати — пан Денис Кравченко і пан Микола Пелюх, пан Сергій Мартиненко і пані Валентина Богомазова, волонтери-рятувальники Мальтійці з шеф-кухарем паном Олександром Горбенком, які раз в місяць допомагають в приготуванні.

«Від імені всіх потребуючих хочемо подякувати нашим добродіям — спонсорам керівництву ПрАТ «Юженергобуд», міському депутату Денису Кравченко та пану Максиму Дешко за фінансову підтримку», – коментує о. Ігор Ворона.

У меню був ситний бульйон з макаронами та гречана каша з м’ясом, тушкована капуста та чай, для яких готує кухар Микола Шевчук на добровільних засадах.

«У храму дуже багато планів як створити допомогу, тим хто цього потребує, за допомогою підтримки ПрАТ «Юженергобуд», які надали будівельні матеріали, буде ремонтуватися спеціальний центр, де люди зможуть отримати системну допомогу. Для початку людина зможе отримувати не тільки інформацію, а й все інше – речі, їжу, гуманітарну допомогу, послухати літургію, тренінги та можливість прийняти душ. Спочатку плануємо реалізувати все на одній локації, відтак будемо розширюватись. Завдяки цьому у місті почне з’являтись якась допомога щодо людей, які у важких життєвих ситуаціях» – додав о.Ігор.

День Святого Миколая – одне із найсвітліших і радісних християнських свят, яке сповнене теплом, увагою та любов’ю, пов’язане з милосердям, співчуттям і щедрістю. Святого Миколая здавна вважають покровителем тих, хто найбільше потребує любові та турботи, – дітей та знедолених. Саме це свято вчить і робить нас людьми.

Ще новини