Головна Україна ЦВК дозволила 15 громадським організаціям мати спостерігачів на місцевих виборах

ЦВК дозволила 15 громадським організаціям мати спостерігачів на місцевих виборах

Автор ЮжБудНьюз

Центральна виборча комісія (ЦВК) дозволила 15 громадським організаціям мати спостерігачів на місцевих виборах 25 жовтня.

Про це повідомляє Відділ взаємодії із ЗМІ секретаріату ЦВК.

На вечірньому засіданні комісії 11 вересня було надано дозвіл мати офіційних спостерігачів під час місцевих виборів 25 жовтня ще трьом громадським організаціям “Адвокатська фірма “Агент”, “Всеукраїнська громадська організація “Європейський шлях” та “Контроль за виборами”.

Разом з тим громадській організації “Народ проти корупції” комісія відмовила у наданні такого дозволу, оскільки питання виборчого процесу та спостереження за ним не належить до її статутної діяльності, що є порушенням вимог виборчого законодавства. Всього ЦВК дозволила мати спостерігачів вже 15 громадським організаціям.

Нагадаємо, голосування відбуватиметься з 8:00 до 20:00 25 жовтня, а встановити його результати виборчкоми мають до 6 листопада включно.

Світлина від Центральна виборча комісія - Central Election Commission of Ukraine.

Виборчий процес в рамках підготовки і проведення місцевих виборів стартував 5 вересня. Починати здійснювати передвиборчу агітацію партія чи кандидат повинні наступного дня після реєстрації, а завершити – о 24:00 24 жовтня.

Ще новини