Головна Місто Цікаві ідеї для оформлення маленької кухні

Цікаві ідеї для оформлення маленької кухні

Автор Анна
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

Пропонуємо Вам підглянути деякі цікаві і функціональні рішення в традиціях оформлення кухонь різних країн світу. Навіть якщо прямо зараз Ви не плануєте ремонт, реалізація деяких з цих порад може значно спростити Вам життя вже зараз.

Отже, спільно з порталом “Идеи вашего дома” починаємо занурюватися в світ зручних і красивих кухонь.

Мініатюрна обідня зона

У квартирі, де живуть одна-дві людини, немає сенсу створювати повноцінну обідню зону, так як вона займе чималу корисну площу. Наприклад, на цій французькій кухні до стіни прикріпили широку дошку і доповнили її парою високих стільців, які можна засунути. А місце, що звільнилося на кухні заповнили іншими важливими речами: пральною машиною, холодильником, повноцінним кухонним гарнітуром.

Зонування за допомогою обідньої зони

Часто в європейських квартирах-студіях маленька кухня відразу ж переходить в невелику вітальню. Щоб залишити якомога більше місця для відпочинку та візуально відокремити зону готування, для зонування використовують обідній стіл або барну стійку. Там легко розмістяться два-три людини, в той час як на дивані у вітальні можуть відпочивати інші члени сім’ї, і ніхто нікому не заважатиме.

Міні-кухні

Оренда житла в центрі великих європейських міст, наприклад, в Парижі, досить дорога, тому багато європейців знімають студії на одного площею 20 кв. м і менше. На такій площі кухня займає пару квадратних метрів і вміщає тільки найнеобхідніше: пару підлогових шаф, раковину, плиту на дві конфорки та міні-холодильник.

Цього цілком достатньо, якщо вам не доводиться готувати на кілька людей, а потрібно тільки іноді зварити каву вранці або перекусити після роботи. Часто такі міні-кухні ховають за розсувними дверима, щоб їх не було видно під час відпочинку.

Функціональні стінки шаф і холодильників

На маленькій кухні намагаються по максимуму задіяти всі поверхні для зберігання, роблячи його одночасно красивим і зручним. До верхніх ящиків кухонного гарнітура можна прикріпити перфоровану дошку і чіпляти до неї за допомогою гачків різні дрібниці. Наприклад, наверх буде зручно тягнутися за ножицями, мірної ложкою або спеціями. Також там можна підвісити пару мініатюрних кашпо з штучною зеленню.

А до нижніх ящиків зручніше прикріпити збоку перекладину, на яку можна підвісити обробні дошки, прихватки і рушники.

Офісні лампи

Маленькие кухни для многих неудобны, но у них есть и свои преимущества, которые нужно уметь разглядеть. Один из таких плюсов — нужно меньше источников света, чтобы подсветить столешницу или плиту. 

Наприклад, на цих датських кухнях використовують звичайні офісні світильники, які кріплять до полиць або ящиків. Вони обходяться дешевше, ніж монтаж підвісних стель і установка точкових світильників, і їх можна спрямувати під потрібним кутом.

Допрацьована меблі

У багатьох італійських квартирах, особливо в старих будинках, кухні маленькі, до того ж зі скошеною стелею. Можна було б відмовитися від верхнього ряду шаф, але це зменшить і без того маленький обсяг зберігання. Мало хто може дозволити собі замовити індивідуальну меблі за мірками кімнати. Тому часто набувають стандартні гарнітури і підганяють їх під геометрію приміщення своїми руками або за допомогою місцевих ремісників.

Ще новини