Головна Новини Тренер змінив життя дітей за допомогою брейкдансу

Тренер змінив життя дітей за допомогою брейкдансу

Автор ЮжБудНьюз

На Харківщині вчитель Брейк-дансу Максим Тележний організував проект “Кругозір – мотивація” для дітей у рідному Вовчанську, щонеділі діти поспішають на тренування та захоплюючі проводять вихідні в танці.
Про це повідомляє BBC

Це містечко поруч з українсько-російським кордоном на Харківщині.
Максим, вирішив принести сюди зміни за допомогою проектів для дітей та їхніх батьків. Щонеділі він привозить до міста цілу команду викладачів для дітей із брейкдансу, стрітболу, баскетболу.
Також тренер долучає дітей берегти околиці міста. Вони разом збирають сміття, їздять на відпочинок та будують великі плани на майбутнє.

Максиму Тележному 34 роки, брейкдансом займається дуже давно .
У 2009-му разом зі своєю брейкінг командою Н-BLAST він вийшов у фінал шоу “Україна має талант”. Брав участь також у талант-шоу “Танцюють всі”.
У 2019-му він повернувся в Україну після навчання в США за програмою “Юнацьке лідерство через спорт”. Там вивчав, яким чином за допомогою спорту можна розвивати місцеві громади. Ось так і почалася його діяльність у Вовчанську та ініціативу Максима підтримали у Харківській ОДА.

“Просто потусувалися й роз’їхалися. За розвитком ніхто не їхав. З’явилось бажання “зарядити” від душі на довгий час програму. Й робити, робити, робити, поки не з’являться результати”, – розповідає Максим.

Ще новини