Головна Місто Традиції китайського Нового року: як зустрічають металевого Бика?

Традиції китайського Нового року: як зустрічають металевого Бика?

Автор ЮжБудНьюз
ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

Китайський Новий рік відзначають за місячно-сонячним календарем, його називають “місячний новий рік”. Цьогоріч він починається опівночі 12 лютого, свята триватимуть до 26 лютого і закінчиться у День весняних ліхтарів”.

Бик у китайській культурі – це працьовитий знак зодіаку. Зазвичай він означає рух, тому китайці сподіваються, що світ буде менш статичним, ніж торік, і знову почне рухатися.

Традиції Китайського Нового 2021 року

У Китаї на новорічний стіл люди готують зазвичай м’ясні страви, рибу та інші пресерви, які символізують багатство чи довголіття. Ще одна популярна традиція – поїдання пельменів. Їх китайська назва “цзяо цзи” схожа на давнє слово, що позначає нове, яке заміняє старе.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

Також напередодні свята влаштовують генерально прибирання для того, щоб духи злоби покинули будинок. Крім цього, заведено будинки прикрашати червоними ліхтариками та іншою новорічною атрибутикою. Адже китайці щиро вірять, що червоний колір відлякує злісне чудовисько на прізвисько Нянь (в перекладі — рік) та після чого залучає грошову енергетику.

ЮжБудNews. Новини Южноукраїнськ. Новости Южноукраинск. ЮжБудНьюз. ЮжБудНьюс

Святкова ніч закінчується запуском феєрверків і петард, щоб відлякати злих духів від будинку та залучити в оселю умиротворення і щастя.

Ще новини